Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elmegyek a munkanélküli...

Ha elmegyek a munkanélküli központba kiközvetítenek valahova?

Figyelt kérdés
érettségivel rendelkezem
2014. nov. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de nekem volt egy időszak amikor munkanélküli lettem. Rávettem magam, de azóta is bánom.

Minden de minden munkát elvállaltam volna, idegen nyelv tudással, B, C kategóriás jogsival, diplomával, 2 szakmával, stb. (ja, akkor kaptam volna valami segélyt ha épp terhes lettem volna vagy lett volna kiskorú gyerekem) de csak annyiból állt az egész, hogy felvették az adataimat, és kb. havonta percre pontosan meg kellett jelennem.

Vártam nagyjából 3 órát, megkérdezte az ügyintéző, hogy találtam már munkát. Mondtam hogy nem.

Majd 2 hónap múlva ugyanez volt, és megint és megint.


Persze közben voltak alkalmi munkáim, amit nem hirdettem, de ha csak rájuk vártam volna, már hajléktalan lennék.


Egy ismerősöm kitartóbb volt, és mire lejárt az 1 év, amikor is kaphatott volna bármiféle segélyt, hirtelen találtak neki közmunkát. Normálisan napi 8-9 órát dolgozik, havi netto kb. 50 ezerért.

2014. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem közvetítenek ki sehova. Regisztrálnak, húzzák az időd...
2014. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno munkát ajánlottak egy kukás autóra. Nemigazán volt hozzá gusztusom, aztán rá nemegész egévre felvettek egy okj-s tanfolyamra.
2014. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!