Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pincérnek tanulok 3 éves...

K.patrik96 kérdése:

Pincérnek tanulok 3 éves szakmunkás és utána elmegyek érettségire mindenképp?!

Figyelt kérdés
Na most az a baj hogy végzös évembe vagyok és rohadtul nincs türelmem az emberekhez. Sokszor mondták azt csináld amit szeretsz az elsö évbe szerettem is de már nem. Mitöl lehet? :/ Hosszu távon meg már gyülölném amkt csinalok. Brfejezzem ezt az évet?! És késöbb egy másikat letenni amit hosszi távra szeretek is?! Énis jokor jövök rá.17 / Fiú
2014. nov. 19. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik ismerősöm utolsó évben ment át középsuliba! :) igaz hogy így bukod a szakmát, de nappalin szerezhetsz érettségit, és van időd addig átgondolni hogy mit szeretnél az életben utána, még bármi lehetsz! :)
2014. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, fejezd be, utána ráérsz még mást is csinálni, ha nem tetszik már. Legalább meglesz.
2014. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Óóó, ne aggódj lesznek még ilyenek veled, hogy mást akarnál csinálni. Akár jóval később is. :) Csináld ezt most már végig, utána az érettségit nem olyan nagy cucc már letenni, aztán, ha még mindig váltani akarsz előtted lesz egy vagon lehetőség.
2014. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen valoszinű ez lesz.:) köszi mindenkinek
2014. nov. 20. 10:14
 5/8 anonim válasza:
Én is pincér vagyok, és hányingerem van tőle.. pedig meg csak 22 vagyok. tudnék mesélni milyen rossz választás volt. Ha újra kezdhetnem a pincér suli környékére sem mennék !! Érettségizz le jól és irány főiskola.. én is most újra érettségizek h meg legyen a pontom és ki tudjak mászni ebből a gödörből..
2014. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én se pincér leszek egész életembe az biztos ! :)
2014. nov. 23. 13:51
 7/8 anonim válasza:
akkor nincs ertelme kitanulni.. meg dolgozni benne.. a saját káromon tudom.. :) Olyan szakmat kell valasztani amit tudod h jo lesz neked akár 40 evig is.. fogod "szeretni". Pincerkedni meg nem lehet huzamosabb ideig.. itt vagyok 22-évesen es tiszta viszér a lábam miatta..
2014. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értelek, de az utolsó évembe vagyok tudod ... még van ez a nagyjából fél év ezt még gyorsan le lehet tenni és tovább menni érettségire... most ezt az utolsó fél évet nem hagyom itt :)
2014. nov. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!