Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoztatok már olyan...

Ti dolgoztatok már olyan helyen, ahol a kollégák irigykedtek rátok, és be is szólogattak, mert drágább fajta ételt ettetek a kajaszünetben?

Figyelt kérdés
Míg odahaza Mo.-n éltem, velem két munkahelyen is megesett. Hozzáteszem az egyik munkahelyen már azt irigyelte az egyik fél a másiktól, ha 1 forinttal többet keresett óránként. Érdekes módon a nyugat-európai mentalitás egészen más ilyen szempontból. Ők tudnak örülni a másik sikerének, és nem kívánják a halálba a másik felet, ha az jobban kijön anyagilag.
2014. dec. 14. 12:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
73%

Ez csak az egyik oka, hogy soha nem kivankozom M.O.-ra.

Igen, egesz mas a mentalitas. Itt olvasva is eszreveheto.

2014. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem! Általában én főzök magamra, a többiek meg rendelgetnek, vagy étterembe mennek. Irigy lehetnék rájuk de nem érdekel ki mit eszik. Megtehetném, hogy én is rendelem a kaját de olcsóbban kijövök ha főzök, a pénzt meg elköltöm másra.
2014. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
2: Én most elsősorban a magaddal vitt ételre gondolok.
2014. dec. 14. 13:04
 4/52 anonim ***** válasza:
91%
Mivel kb testépítő/fitnesz étrendet követek ja sokszor beszólnak mert a csirkemell drága,(hozzátenném hogy én nem veszem meg a csokit meg a fagyikát ami szintén drága.)Én azt szoktam mondani hogy ja ilyen sznob vagyok :D
2014. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%
Ja, persze, mert külföldön nincs irigy ember. Világbéke van mindenhol, csak Magyarország a kivétel. Hagyjuk már!
2014. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
5: Én most arányokról, általánosságokról beszélek. Ha így nézzük, a mérleg egyértelműen Mo. hátrányára billen. Amúgy éltél már külföldön, van tapasztalatod?
2014. dec. 14. 13:21
 7/52 anonim ***** válasza:
97%
De mégis mit viszel be magaddal? Szarvasgombát? Kaviárt?
2015. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Olyasmik miatt kaptam beszólásokat, pofavágásokat, hümmögéseket, mint: Pick szalámi, narancs, banán.
2015. jan. 20. 13:26
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Mindig Pick szalámit eszek, sosem szóltak érte. A gyümölcs meg nem is drága.
2015. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
9: Gondolom, nem gyárban dolgozol.
2015. jan. 20. 16:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!