Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ajándékot vennétek...

Milyen ajándékot vennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Néhány hete elkezdtem dolgozni egy étteremben, de csak hétvégenként vagyok ott, és még nem ismerem teljesen minden kollégámat. Viszont húztunk neveket, hogy ki kinek vesz ajándékot karácsonyra, max. 5 euro értékben (kb. 1500 ft). Olyan srácot húztam, akire nem is emlékszem, nem tudok róla semmit, annyit hogy kigyúrt és kopasz.. Lenne valakinek ötlete, hogy mégis mi lenne a megfelelő ajándék ilyen esetben? Gondoltam arra, hogy veszek egy kisebb üveget meg valami csokit, de ez olyan unalmas....
2014. dec. 21. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, nem akkora probléma a sablonos ajándék, nem is hiszem, hogy elvárnák, esetleg készíts mellé valamit magad. Nekem volt már olyan, hogy első hetekben a főnököm nevét is elfelejtettem, aki interjúztatott, aztán szép lassan megtanultam, ki kicsoda. :-)
2014. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2014. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!