Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskereső frissdiplomások,...

Álláskereső frissdiplomások, hogy álltok az állásinterjúkkal?

Figyelt kérdés
Félek hogy semmihez nem értek, és semmit nem tudok egyedül.
2015. jan. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem diplomás vagyok hanem OKJ-s végzettségem van + 2 felnőtt képzés...de leírom a tapasztalataimat:

"Félek hogy semmihez nem értek, és semmit nem tudok egyedül."

ez nálam is meg volt...de hidd el gyorsan tovaszáll majd ha tényleg értesz a szakmádhoz...ha meg nem, de jó a probléma megoldó készséged akkor is sima ügy...


nem kell félni...ez olyan mint amikor az érettségitől félnek az emberek...simán megoldják...ezt is! nem szabad félni tőle...ha túl leszel rajta akkor jössz rá: "jéé ez ilyen könnyű?"


21F

2015. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csehül.

A szakmámban (pszf+gazdinfo pár év controller tapasztalattal) hívásom sincs. Az a pár hely, ahová hívtak az mind kútba esett (volt, amit elrontottam, volt ahol visszamondták a pozíciót... stb.) de azt megtanultam, hogy ahol már a liftben próbálják kipuhatolni, hogy "kinek a kicsodája" vagy, ott tuti nem kapod meg a melót csak akkor, ha "kinek a kicsodája" vagy. A volt évfolyamtársaim közül pedig - sajnos - senki nincs abban a helyzetben, hogy abból előnyt tudnék kovácsolni. :( Szóval; szívás!

Alkalmi melóim néha vannak, de így együtt ez az egész eléggé elkeserítő...

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem is nagyon mernék interjúra menni, mert nem tudok semmi gyakorlati dolgot. Pedig többnyire 5-öseim vannak.
2015. jan. 5. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!