Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igy felmondhatok azonnali...

Igy felmondhatok azonnali hatályal?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen leadtam az uj bankszámla számom azután 2hétre oda is jött a fizu. Majd ujjabb 2hét mulva adtam le táppénzes papirt viszont az a régire utaltak ami 20ezer lett volna de igy nem láttam belőlle semmit.ma akartam 10ezer előleget kérni azt mondta az igazgato h ne kuncsorogjak és megfenyegetett h vigyázzak mert egyszer egy vasárnap 40embert rugott ki
2015. jan. 5. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor már inkább rúgjon ki és kapsz végkielégítést
2015. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi idelye nem dolgozok itt
2015. jan. 5. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg keress egy másik munkahelyet és köpj az igazgató arcába! Akkor azonnali hatállyal elküld.
2015. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leg egyszerüb modja anak hogy kibrugjanak az az ahogy én csinàltam miutàn meg làttam a fizumat az első honap.utàn jelzem napi 12-14 ora melo +az oda vissza ut és heti 6 nap

minimàlbér .. 84 ooo..

màsnap nem vettem fel a munkàt be szoltam telefonon hogy csak a papirokért vagyok hajlando bemeni eltelt 4 nap mire elintézték bementem alàirtam ozt csoki :)

enyire egyszerű .. mondjuk nem àrt ha van fogalmad a tovàbiarol én pékségbe dolgozom meg dolgoztam miota letettem a cukràsz szakmàm és ugyebàr oda mindig kel ember de 84 ooo -ért enyi melo àhh kössz nem :)

2015. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ugye a felmondási időre járna lové
2015. jan. 6. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!