Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi gerinctelenségnek...

A munkahelyi gerinctelenségnek van határa? Minden munkahelyen csótányok vannak?

Figyelt kérdés

Munkahely, ahol a vezető felesége is ott dolgozik szintén vezető beosztásban. Tudható róla, hogy nincs meg a végzettsége ahhoz amit csinál, noha nálunk még a telefonos kislány is diplomás ember. De ő 8 általánossal megfelel furcsa módon olyan munkakörben, amely munkakörhöz törvényi előírás az X végzettség. Ez neki nincs hát nincs. Neki szabad.

Mindenki utálja, a dolgozók a háta mögött és egymás között csak vén k**rvának, ecseris diplomásnak, hülyének, baromnak, naccsasszonynak, úrhölgynek és hasonlóknak nevezik. Ott rohadjon el, miért nem döglik már meg, esze semmi-ezeket mondják rá.


Na születésnapja volt.

A dolgozók persze ki tudja kinek az ötletére (mert SENKI nem tudja persze ki vetette fel) pénzt gyűjtöttek hogy ajándékot vehessenek szeretett főnök asszonykájuknak. Sikerült is összekalapozni 100.000-et (igen annyit), amit torta, virág, ezer jókívánság puszi puszi éljen soká és hasonlók között át is adtak.

Mindenki ott állt körben, széles mosolyok, és a végén persze taps. Mert az kijár.

Elvégre egy igazi zseni egy híresség egy celeb került ünneplésre.


Két ember nem vett részt. Bármilyen hihetetlen én nem. Nálam „éppen „ ügyfél volt akkor és nagy sajnálatomra nem tudtam ott lenni. Sajnos épp pénz se volt nálam (hiába az asszony elszedi az összes pénzem…) és beadni se tudtam.

És nem volt még ott a takarítónő, egy egyenes idősebb asszony, aki kerek perec megmondta: miért köszönteném? Ő köszönt tán engem? Hát akkor? Egyébként is utálom mint a sz**rt.


Na most hozzáfűznivalóm. Nekem egy kollegám van ezentúl akit nem köpök pofán, akit nem okádok le: ez a takarítónő.


És kérdésem: a gyomorforgató képmutatásnak, a szemforgatásnak, a cirkusznak, a hazugságnak, a gerinctelenségnek van határa? Más munkahely is ilyen?


Szemtől szembe puszi puszi ha hátat fordít meg egy rohadt k*va? (egyébként tényleg az…) Na de ha az, akkor mondják szépen a szemébe!

Vagy arra már nem fussa? Ölelgetjük stb. Undorító egy banda, ott kellett volna az összeset pofán b--- szni egy fa testápolóval.


2015. jan. 6. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Hehehehe téged hogy idegesít ez a kis dolog
2015. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp akartam irni hogy mindenki utálja, de azért szülinapot kell neki tartani... na ITT kezdődik a képmutatás !!
2015. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a saját cégük, akkor akár az egész családot odaveheti, ha úgy tartja kedve.

Szülinapozás valóban oda-vissza szokás. Szóval nem csak egy-egy ember köszöntünk meg, hanem akkor mindenkinek megtartjuk a szülinapját, vagy senkiét sem.

Gondolom, azért nem szidják a szemébe, mert kell nekik a munka :)

2015. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

"Mindenki utálja, a dolgozók a háta mögött és egymás között csak vén k**rvának, ecseris diplomásnak, hülyének, baromnak, naccsasszonynak, úrhölgynek és hasonlóknak nevezik."

És ti szóljátok le őt a 8 általánosával? Ti sem vagytok különbek...


"Na de ha az, akkor mondják szépen a szemébe!"

Te miért nem mondod? Ja mert félsz hogy kirúgnak?

2015. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél, hogy kirúgják. Igen, mindenki pénzből él, de ettől még képmutatás. Ezért az emberek eladják a lelküket is, ha kell. Ez nevezik úgy, hogy NYALÁS
2015. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na most azt azért ne mondjuk már hogy egy ilyen miatt bárkit is kirúgnának. Vajon mi lett volna, ha nincs semmi ünneplés és egyáltalán semmit se mondtak volna a fők**vának?

Mindenkit lapátra tesznek? Ezért, Ugyan.

Semmi se lett volna és épp ezért döbbenet az egész.

2015. jan. 6. 18:52
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocs, de mi azért fényesre koptattuk a seggünket az egyetemen, hogy azt a munkát végezzük amit végzünk.

De lehet ezt másképp is. Lehet itt dolgozni 8 elemivel aztán ha hibát csinál semmi gond! Majd apuci kifizeti aztán a dolgozókon meg leverik-még ők lesznek a hibásak, miért nem szóltak, hogy hibát fog XY csinálni.

Hadd kérdezzem meg, miért kell XY-nak jelezni hogy baromságot csinál? Hát nem ért hozzá?

Ha ért hozzá akkor miért nem tudja?

Ha nem ért hozzá, mit keres ott ahol van?



"És ti szóljátok le őt a 8 általánosával? Ti sem vagytok különbek... "

2015. jan. 6. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
EN meg elvegeztem egy szakkozepiskolat, majd kikoltoztem Londonba ennek mar 7 eve. Koszonom jol erzem magam, otthon mar hazat es kocsit tudnek venni es angol tudasomat kihasznalva allasom is lenne pl. tolmacs
2015. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nincs határa, ha nyalásról van szó.
2015. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt jön az,hogy mindegy milyen iskolád van,a pénz beszél :) A munkahelyen kívül is ilyenek az emberek,nem vetted észre még ? :D
2015. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!