Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diamex Models? Valós?

Diamex Models? Valós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt, és szeretném kikérni olyanok véleményét akik ismerik, netán dolgoznak/dolgoztak itt.

[link]

Mik a munkába állás folyamatai, és hogyan kezdjek neki?

Ti hogy csináltátok? Mert gondolom nem csak ülni kell a wecam előtt!



2015. jan. 10. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak ülni kell a kamera előtt, hanem különböző tárgyakat kell a testnyílásaidba dugdosni a "vendég" igényei szerint, mindezt mosolyogva, és elhitetve vele, hogy tökre élvezed az egészet.

Kötetlen a munkaidő, mert ha nem dolgozol, akkor semmi pénzt nem keresel.

Nem lehet vele két hetente 3-5000 USD-t keresni, a tizede is jó keresetnek számít ilyen melónál.

Indulás nem költségmentes. Ha akarsz keresni, kell egy minimum 100 megás netkapcsolat, egy HD kamera, mikrofon és egy olyan számítógép, ami nem izzad meg HD streamelés esetén sem. Ezek mind drága dolgok. Plusz tudni kell legalább angolul, mert a vendégek nem magyarok. Kell egy szoba, amit megadott paraméterek szerint kell berendezni, és eszközök (amiket dugdosol), meg ruhák és egyéb kellékek sem ártanak, hogy ha a vendég azt szeretné, hogy maszkot húzz, akkor legyen kéznél egy.


Másodállásnak, keresetkiegészítésnek elmegy, de egyébként nagyon necces megélni belőle. Ugyanis ez a legjobb esetben is szürke munka, valami kamu szerződést persze kötnek. De járulékokat és TB-t tuti nem fizetnek senki után.

2015. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem leszek milliomos, főleg nem 3 hónap alatt, de a kényszer nagy úr...

A felszerelések megvannak értem ezalatt a gépet, a kamerát, netkapcsolatot.

Olvastam az egyik ilyen jellegű oldal álláskínálatát, ott írták, hogy van olyan kategória is ahol például megbüntetnek érte, ha csupaszkodik az ember. (De gondolom ezen kategória lányai nem kereshetnek túl sokat, nem azért fizetnek, hogy télibundában nézzék a lányokat.)

Nem tudom, te mennyire vagy ebben jártas, de az adózás akkor hogy megy, ha külföldi oldalon vagyok regisztrálva, ott "ténykedem"?

Ezt csak azért kérdezem, mert lehet, hogy hagyom is a Diamex-et, olvastam pár véleményt, azt pedig amit ők csinálnak (felregisztrálják az embert, szótárat küldenek stb.) én is meg tudom tenni, ezért ne vonjanak tőlem, főleg, ha túlzottan sokat nem is keresek majd vele.

2015. jan. 12. 15:45
 3/4 CukiBibi válasza:
64%

Szia. Én 5 évet dolgoztam a Diamex-nél, előtte pedig megfordultam pár stúdióban és otthonról is dolgoztam más „stúdiónak” is.

Nagyon tapasztalt webkamerás modellként elmondhatom, hogy a Diamex messze a legkorrektebb és legnagyobb szekértelemmel rendelkező cég akivel valaha találkoztam a szakmában. Mindig is jól kerestem, de a „karrierem” akkor kezdett igazán beindulni amikor leszerződtem a Diamex-el. A módszereik, a modellekhez való hozzáállásuk véleményem szerint páratlan a szakmában. Miután velük kezdtem dolgozni a keresetem háromszorosa lett az addig bárhol megkeresett maximum összegnek. Ennek fényében nem igazán érdekelt, hogy vonnak tőlem egy keveset:) Mellesleg ők vontak messze a legkevesebbet az összes stúdió közül ahol valaha dolgoztam. Ja és náluk éreztem azt először, hogy tényleg kapok is valamit azért a kis levont jutalékért. Írtad, hogy te is meg tudod csinálni amit ők. Na ezt teljesen kizártnak tartom:) Nem kell összekeverni a sok nagy tudású stúdióval meg home work-ot kínáló kamucéggel. Ők nem csak felregisztrálnak meg szótárat adnak. Tőlük megtanulhatod a szakmát olyan szintre, hogy ne azokat erősítsd itt akik naívan leszólják a webkamerás munkát miközben mások milliókat keresnek. Tapasztalatból mondhatom, hogy a Diamex a legjobb választás. Csak azért hagytam abba a munkát velük, mert időközben terhes lettem és sem én nem akartam terhesen dolgozni, sem ők nem preferálták az ilyen fajta munkavégzést. De mindvégig és a búcsúzáskor is nagyon baráti és emberi volt a hangulat, úgyhogy amit tudok vissza is térek hozzájuk.

Mellesleg az 5 év alatt amit velük dolgoztam mindig kifizettek pontosan időben és hiánytalanul, úgyhogy messzemenően megbízhatóak. Szerintem ideje enne elfelejteni ezt a sok hozzáértő nagyokost a fórumokon akik osszák itt az észt, mert nem sok köze van a valósághoz annak, amiket itt olvasni. Ha jól csinálod és jó segítséggel akkor annyit fogsz keresni amiről soha nem is álmodtál.

Aki ebben a szakmában nem keres meg havonta 3-4 száz ezret havonta napi 4-5 óra munkával, az szégyellheti magát, mert egy hót gagyi modell. De megjegyzem, hogy én ennél sokkal többet kerestem és aki benne van ebben a szakmában igazán az tudja, hogy miről beszélek. Mert itt nem ritkák a milliós keresetek sem. Jaaaa hogy valakik okosnak hiszik magukat, meg okosabbnak mint olyan cégek akik évtizedek óta foglalkoznak ezzel nap mint nap? Akkor lehet nekiesni egyedül azoknak az oldalaknak amiket megtalálnak egyedül, aztán meg lehet teleírni a fórumokat, hogy ez a munka semmit sem ér. Pedig csak ők nem érnek semmit :) Mások meg röhögnek a markukba és rengeteg pénzt keresnek. Tapasztalatból mondhatom, ha azt hiszed felregisztrálsz valahová aztán odaülsz és dőlni fog a lé, akkor jobba ha el sem kezded, mert bukásra vagy ítélve. Ez a munka sokkal de sokkal összetettebb annál, hogy bárki sokat tudjon keresni vele. És pont erre tud téged megtanítani pl. a Diamex, hogy hogyan kell csinálni úgy, hogy ne csak az idődet vesztegesd, hanem valóban igazán jó legyél és sokat tudj keresni. Véleményem szerint bárki éveket spórolhat meg, ha nem egyedül kezd neki. Végezetül pedig csak annyit, hogy még véletlenül sem kell 100 megás internet kapcsolat. 2 mega feltöltéssel dolgoztam évekig és egy átlagos laptoppal. Ennyit a technikáról. Az adózási meg egyéb dolgokat pedig beszéld meg a Diamex-el, és ne itt kérj tanácsot olyan emberektől akik azt se tudják miről beszélnek! Remélem tudtam segíteni. Puszika

2015. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, most írtak nekem egy üzenetet a kêdéssel kapcsolatban, elolvastam hát a régebbi válaszokat.


Köszönjük utolsó a csodálatos reklámot. Ki ne talàld már, hogy HD streamhez nem kell megfelelő netkapcsolat és számítógép... A stúdiók már akkor húzatták ki az optikai kábelt magukhoz óriás pénzekért, amikor ez a technológia ritkának számított, gondolom nem azért, mert szobánként elég volt egy pár megás ADSL-es net...

Manapság ha nem Full HD-ban dolgozol, a kutya nem kattint rád.


Napi 4-5 óra munka, és töbszázezres fizu...lehet többszázezres fizut szerezni, de az nem napi 4-5 óra munka, hanem heti 7 nap éjszakázás, mert ugyebár a világ másik felén lévő pénzes vendégek és köztünk 6-8-10 óra időeltolódás is lehet.


Én csak picit csináltam ezt, operátorként, közeli barátom sajnos bennragadt 10 évre ebben a melóban. Nem lett háza meg kocsija belőle, és nem költötte feleslegesen a lóvét, elhiheted. Olyan ez a meló, mint az ingatlanosoké vagy a biztosítási ügynököké: egy szűk réteg nagyon-nagyon jól megél belőle, de mivel a piac mérete adott, ezért szükségszerűen a többieknek nem nagyon jut elég, csak ez a felső réteg mindig be tud hülyíteni új embereket a mesés gazdagsággal.

2019. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!