Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyi edző vagy programozó?

Személyi edző vagy programozó?

Figyelt kérdés

Előnyök


Személyi edző:

- Izmos testalkat

- Tudod hogyan kell helyesen táplálkozni

- Egészséges életmód

- Emberekkel dolgozhatsz

- Kapcsolatépítés


Programozó:

- Jó fizetés

- Kreatív munkák

- Fizikailag nem megterhelő

- Jobb elhelyezkedési lehetőség


2015. jan. 12. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt kéne vegyíteni :D
2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én eredetileg programozó vagyok, de mellé testet építek, vagy személyi edzek akkor mi van? :D


Mellesleg szerintem programozó

A másik nélkül is lehet izmos testalkatod, és egészséges életmódod mint egy edzőnek vagy bárkinek. Csak elszántság kell. Visszafelé már nem 100% hogy működik a dolog, mert megnézném egy személyi edző hogy ír meg egy programot egy cégnek.

Ha nem magányosan dolgozol hanem csapatban, akkor is emberekkel dolgozol, ahhoz hogy kapcsolatokat építs ki meg nem feltétlenül csak munkahelyen kell gondolkozni.Nyilván van aki csak úgy magában programozgat, de valószínűleg ő máshol építi a kapcsolatokat..

Ráadásul mint írtad jobb a fizu is.

2015. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Programozó.
2015. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De munka mellett nem tudsz annyit és olyan minőségben a testépítésre szánni, mintha hivatásszerűen űznéd azt. Legjobb lenne tényleg vegyíteni a kettőt.
2015. jan. 12. 23:23
 5/13 anonim válasza:

Kezdő programozóként úgy hogy gimi elején közepén tesitanárnak akartam elmenni szerintem egy picit mindkettő megvan bennem de hozzáfűzném hogy:

- programozóként ritka a kreatív munka (szerintem).

- ugyanúgy emberekkel dolgozol és szerintem jobb társaságban mint egy edző

- nyugodj meg én is pontosan tudom hogy kell helyesen táplálkozni mivel most is zabálom a szalonnál (najó a vége vicc volt)

- életmód is hasonló bár határídőknél igen leterhelt az ember gondolom edzőként nem kell fennmaradni hajnali 4ig és másnap már 7kor kelni mert nincs kész a projekt

- programozóként meg szerintem hasonló módon tudsz kapcsolatot építeni (már ha van egyáltalán szükség rá)


Mondjuk nem webfejlesztőként vagy otthonról dolgozóként mondom de ezek java része szerintem igaz a többi kollégára is.

2015. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

+ aktív programozóként életed végéig tanulsz

+ 3-5 éves gyakorlattal bármikor elhúzhatsz itthonról

2015. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy versenyek győztese az oktatott sportágban,akkor csak mákkal lesznek egyáltalán olyanok akik mennek hozzád.

ilyenek,hogy lejön a milf a terembe aztán bohóckondi kell vele és többet nem is jön.

Míg mondjuk ha van egy superbody dobogós helyezésed,akkor lesz neved,tódulni fognak,kérnek tőled versenyre felkészítést és a többi,tehát hiteles leszel.

ezért versenyzés nélkül ki is veheted a fejedből ezt a szakmát mert megélni belőle nem fogsz.A versenyzés meg szteroidok nélkül elképzelhetetlen,így az egészséges életmód már ki is esett.Aztán ha a kuncsaft kér egy versenyfelkészítést,akkor a kúráját is neked kell megszerezni,összeírni erre is gondolj.


a programozó?

múltkor írt ki itt kérdést egy srác,a kezdő fizuja 4 kiló,ingyen kaja,akkor megy be amikor akar,nincsen hajcsárkodás.

2015. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utóbbi nem is hangzik rosszul.

Ez így elég meggyőző. Köszönöm. :)

2015. jan. 12. 23:59
 9/13 anonim válasza:

Angol nyelv, c vagy c++ vagy java amibe érdemes belenézni tanulni. Minél korábban kezded annál könyebb lesz később. Vannak a neten ilyen témában könyvek érdemes olvasgatni őket.


Majd ne felejts el bejárni előadásokra, húzd meg a sulit keményen és nem lesz para. Az első félév még csak titkárnő képzés lesz de utána bekeményedik.

Üdv

2015. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy egészséges edzettséget össze tudsz hozni a programozás mellett is, és akkor jól is nézel ki, meg pénzed is lesz.
2015. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!