Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valami jol fizeto allast...

Valami jol fizeto allast tudnatok mondani?

Figyelt kérdés
Nemet orszagban elek es nem tudom mit tanuljak tovabb :\ anyukam azt mondta asszisztens legyek :) de nem tudom hogy biztos jo e lenne :\ meg ha asszisztensnek is tanulnek milyen asszisztens legyek?? Segitsetek leciiiiii

2015. jan. 16. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Fancsi, előbb mond meg a korod és végzettséged(ha van),

nameg a képességeiddel sem vagyok tisztában :D

Mondhatok én neked továbbtanulási opciókat, ha lehet,

hogy annyi közöd van hozzá mint nekem a gyeplabdához(kb semmi:D ) ha nem nagyon publikus, akkor irhatod üzenetben

is.

2015. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irtam uzit 😊
2015. jan. 16. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó e lenne ha megtanulnál helyesen írni.
2015. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Németországban mere? Tök jó filmes sulik vannak Münchenbe is, Regie assi, produktion assi, SET AL assi szerintem mind nagyon jók. Izgalmas és belelathatsz sok dologba, meg jól is fizet. Köln és Leipzig is jó e téren, és van rengeteg munka, a fiatalokat meg szeretik. Később meg jól mutat a cvben a stábmunka is, ha tovább tanulsz.

És a pénz azért igen jó, főleg ha még valami amerikai produkcióba is be tudaz jutni.

2015. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kosziii 
2015. jan. 29. 18:27
 6/7 anonim válasza:
A fideszhez közell kell állni. Jól fizet.
2015. febr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
jól fizető álláshoz tanulj közgazdaságtant. Azzal irodai munkára kényelmesen elhelyezkedhetsz sok fizetésért.
2015. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!