Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Biztonsági őrök, miért...

A Biztonsági őrök, miért olyan arogánsak?

Figyelt kérdés

Munkám miatt (kiszállító vagyok) rengeteg őrrel portással találkozom. És minél nagyobb helyen telepen járok álltalába annál nagyobb utálattal (undorral) fogadnak.

-Ezen meglepődöm sokszor ,mert nem értem miért kell ilyen lekezelően arrogánsan esetenként már gusztustalanul viselkedni?? -Mintha egy darab sz@r lenne a másik...


Az ember életkedvét is el tudják venni.

Néha már már az jár a fejemben ,hogy mikor jön egy ilyen közismertebb bútordarab véletlen dupla lábbal rárúgom az ajtót.. Aztán sajnálatos üzemi balesetnek állítom be a dolgokat. :P (De ezt csak magunk közt) :)

Miért ilyenek?



#Biztiörök
2015. febr. 1. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Biztonsági őrnek többnyire olyanokat vesznek fel akiket BKV-ellenőrnek, takarítónak, és egyéb. A másra teljesen alkalmatlan IQ-csatárokat.

Biztonsági őr oda kell ahová az őrkutya túl értelmes.

2015. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert margara unjak a fejuket. Es ugyan azt a kerdest millioszor halljak es mar teli a buttyonyuk vele. Es ugy erzik hogy amit tudnak ennyi kerdes meg stb utan azt mindenkinek tudni keni nem hogy meg o segitsen mondja el. Ha alacsony a vegzettsege es egy diplomas valaki ker tole valamit akkor meg az effekt 100% os hatast kap ami 5ot tickel 10secenkent.
2015. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Mentem tescoba állas intejura .biztonsàgi nő!!!ismétlem nő!!engedet be .

ö is bunko volt ugy mondta merre menjek mintha tudnom kellene!!

2015. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember olyan, hogy ha már kap egy körömpiszoknyi "hatalmat", az máris a fejébe száll.

A volt munkahelyemen ilyen volt az üzletvezető helyettes. Sima eladó volt, pont, mint mi, aztán a helyettest átrakták egy másik üzletbe és ebből a kis taknyosból csináltak helyettest. Ha a főnök nem volt ott, akkor úgy tudta játszani a kiskirálylányt, öröm volt nézni, egy darab ruhát nem volt hajlandó arrébb tenni, mert aznap ő a "főnök". Ilyenkor rendszerint ült a kasszák mögötti pulton, és a nagy barátnőjével (egyik kasszás) trécselt egész nap. Nem zavarta az sem, hogy a placcon vagyunk ketten és a belünket köpjük ki és még így is kupi van. Ha benn volt az üzletvezető, csinálta rendesen a dolgát ő is, egy hang nélkül.


De azt azért tegyük hozzá, hogy a portások/őrök sokszor 24 meg 36 órákat nyomnak egyhuzamban, nekem is tele lenne a hócipőm műszak végére, főleg, ha előtte több ember felhúzta az agyát. A vevőktől is kivagyok sokszor nap végére, pedig csak 12 órát vagyok benn.


Egyébként értem én, hogy a biztiőrök jó része tényleg elég bunkó tud lenni, de attól még a munkája miatt senkit nem kell lenézni kedves első. Másodállásban én is takarítok, a munka az munka, a plusz pénz meg mindig jól jön. És nem egy olyan biztonságiőrt ismerek (a nem bunkó fajtából), akik csak beugrósak, vagyis ez a securitység a másodállásuk.

2015. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok akinek ez feltűnt..

Van egy haverom ő is biztonsági pályán helyezkedett el. És az első években még jófej volt sokat beszélgettem vele. Ő azt mondta sok nyugdíjas rendőr van ebbe a biztonsági szakmába. És azt hiszik ők mindenek feletti rendőrök. És aki nem rendőr vagy katona volt azokat igyekeznek kidúrni.

És így bunkósággal kompenzálnak. Sőt.. Elvárás a bunkóság tanítják rá egymást.. És igen, sajnos a nők is irdatlan bubkók..(tisztelet a kivételnek)

2015. febr. 4. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem provokáló lehet sokaknak egy őr látványa,főleg ha az arca sem barátságos.Gondolom voltak problémák előzőleg,esetleg bunkó beszólások,aztán mindenkiben potenciális bűnelkövetőt,szabálysértőt,ellenséget látnak.


Őrként dolgozom,nagyon meggyűlöltem a helyet,az ide bejövő,itt várakozó emberekkel együtt.Rajtam inkább csodálkoznak,vagy vicces látvány vagyok szerintük.

Ráadásul szinte semmi dolgom,amit szintén nem bírok elviselni.Járkálni,állni az emberek közt,útba igazítani,egyáltalán szóba állni velük,nincs saját hely,mint pl:egy portán.

1 hónapot kell még itt kibírnom,remélem sikerül.

Lehet kissé bunkónak tünök,nem szólok szinte senkihez csak ha azt látom hogy szükséges,(azt sem nagyon értik,hallják)köszönni sincs már nagyon erőm.

2015. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Mintha egy buszra várnál egész nap,idegesítő emberek közt.Igen ez a fajta őrködés elveszi olyan ember életkedvét,aki ezt nem bírja.De még rosszabb is lehet,ha szeretnél tevékenykedni,de nincs mit,nem lehet,mert akkor meg az a baj,hogy nem a saját "munkádat" végzed.
2015. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjen biztonsági őrnek, ha nem tudja normálisan kezelni a helyzeteket, ilyen egyszerű. Aki szakmát választ, olyat válasszon amit el is tud végezni rendesen. Akinek rossz a füle, ne menjen zenésznek, aki matekból kettest kapott, ne menjen programozónak, aki nem tud emberhez méltó módon bánni más emberekkel, az meg ne menjen biztonsági őrnek. Ha meg csak azért megy szekusnak, hogy jókat balhézzon és verekedjen, ne csodálkozzon, ha egyszer valaki golyót röpít a fejébe.
2016. aug. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó válasza a jó. Jellemzően azok mennek biztonsági orknak akik minden másra totál alkalmatlanok, az IQ-juk szűken kiad valami pozitív egész számot...

Jobb időben ezeket a méhkaparásokat páros lábbal rúgták le a Taigetoszról, ma is ezt kéne.

2018. szept. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert primitív ostobák, ez az ő szintjük

Ehhez semmiféle iskola, tanulmány, kultúra nem kell, csak arrogancia és izomagy

Többnyire bukott rendőrök mennek biztonsági őrnek, vagy olyanok akik zsernyáknak se kellettek, ugyanaz a fajzat mint a discoban a kidobóemberek

Selejtek gyűjtőhelye

2019. aug. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!