Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy éljek ilyen munka mellett...

Hogy éljek ilyen munka mellett aktív életet?

Figyelt kérdés
Heti 5, van hogy 6 napot dolgozok állandó éjszakai műszakban 12!! órában. Az égvilágon semmire nincs időm. Reggel 7re haza érek, alszok délután 15:30-ig es 16:30-kor már indulok vissza... Mas is dolgozik igy? Hogy bírják? Szeretnék sportolni, kirándulni stb de így lehetetlen. Gondolom nem is túl egészséges.
2015. febr. 3. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 és fél évig jártam éjfélre dolgozni. Bár csak 5 napot, de a 6-ik nap alvással telt, a hetediken meg örültem, hogy ülhetek a fotelban. Felhíztam vagy 30 kilót a kimerültségtől. Nem egészséges. Muszáj belecsmpészni egy kis mozgást.
2015. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is dolgoztam így

csaknappal 7-19-ig minden nap, otthon ugye vacsi, alvás ennyi.. eleinte még csak azért is elmentem bulizni, zéró alvás, csak annyira kezdett meglátszódni rajtam, hogy volt aki be is szólt..

de amúgy imádtam a munkám

volt barátom, így semmi bajom nem volt. egyedül nem csináltam volna így az életet.

2015. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Váltani kell munkahelyet, tudom ez ma nem egyszerű. De te is érzed szerintem, hogy más megoldás nincs. Én is így voltam anno, borzongva gondolok vissza, milyen zombie élet az olyan.
2015. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebből az időbeosztásból csak az alvás rovására tudsz kihozni többet. Tehát nem 15:30 ig alszol hanem beállítod az órát 14-re és elmész futni kondizni meló előtt. A szabadnapon is tudsz kicsit mozogni. de összeségében nem jó élet ez így ,csak ha esetleg jól megfizetik és lehet félretenni pénzt, akkor megéri. De ha fisifosi minimálbér vagy kicsivel több de nem legalább kettessel kezdődik a fizu ,akkor menekülni kell akár külföldre is mert tönkremész így bele ,és csak röhög rajtad a munkaadó.
2015. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jól fizet az a baj. Vagyis nem baj csak most vagyok azon a ponton, hogy ugy érzem választanom kell a pénz es az élet között.
2015. febr. 4. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Heti 5-6 napban dolgozom reggel 8-tól este 10-ig. 11-re otthon vagyok, éjfélre ágyban. :)7-kor kelés, irány a meló. Soha semmire nincs időm. Ha szabad vagyok gyorsan letudom a házimunkát aztán fetrengés az ágyban másnap reggelig. Idegbajos vagyok, nyűgös, mindig fáradt. Társasági élet 0... Eleinte nagyon nehéz volt, most sem könnyű de megszoktam. Egyáltalán nem egészséges ez az életforma, amikor szeretném feladni mindig a hó végi fizu összege jár a fejemben és ez segít...Meg az is hogy nem fogom ezt csinálni életem végéig. Illetve ha ezt kibírom akkor szinte mindent ki fogok. Ahogy te is. :)
2015. febr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" amikor

szeretném feladni mindig a hó végi

fizu összege jár a fejemben és ez

segít..."


kb mennyi penzrol van szo? csak hogy lassuk mennyiert eri meg tonkretenni magad :(

2015. máj. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én ezzel a életformával 300 fölött kapok kézhez. De akkor sem jó ez így.
2015. jún. 22. 06:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyiért idehaza megéri,ha félre is raksz belőle és nem akarod nyugdíjig ezt csinálni,hanem csak egy bizonyos célig.


Pont ilyen életformával, ahol esély és idő sincs szórni a pénzt hülyeségekre, lehet igazán spórolni. Sokan dolgoznak amúgy ennyit ,messziről járnak be ,de felét se kapják érte.

2015. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!