Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az első munkád?

Mi volt az első munkád?

Figyelt kérdés
Még soha nem dolgoztam, és szeretnék végre munkát találni, de egy érettségivel nem tudom merre induljak.
2015. febr. 6. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nem írod, van-e mellé pl.nyelvtudáásod. Ez önmagában kevés, végezz el még valami OKJ-s tanfolyamot, hogy elindulhass valamilyen irányban, mert így eladónak sem vesznek fel.
2015. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyérettségivel ne is reménykedj. Még időben vagy kezdj el egy okj-t.
2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
vonatkereket punpáltam
2015. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Tescoban éjszakai árufeltöltő, hétvégente hosstesskedtem, távmunkában internetes kommunikációs munkát végeztem. Ezek voltak az elsők... Azóta voltam sok helyen, és sokféle munkakörben, igaz több szakmám is van. 25N
2015. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon a szakmámba dolgoztam az egészségügyben,ápolónőként egy SZTK-ban,aztán külföldre költöztünk és raktárban dolgoztam mint áru összekészítő.Csomagolóban is dolgoztam.
2015. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Első munkám diákmunka volt, adminisztráció, callcenter, stb. Az első rendes munkám pedig a diplomámhoz kapcsolódó.

Azért remélem az életrajzod kicsit színesebb annál, hogy van egy érettségid és semmi tapasztalatod, ez így egy nagy nulla, ennyivel a többség család vagy jó ismerős segítségével talál valami munkát kb, de legalábbis nem sok lehetősége van válogatni. Nyelvtudás, speciális képességek, erősségek, jogosítvány? Kapcsolatok? Folyamatban lévő tanulmányok? Egyáltalán férfi vagy nő vagy?

De legjobb lenne, ha kitalálnád, merre akarsz elindulni és az alapján képeznéd magad, mert egy érettségivel leginkább a hátsód törölgetheted, legalább egy okj vagy szakma kellene mellé. Persze figyelni kell az álláshirdetéseket, és lehet megcsinálod a szerencséd.

2015. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adminisztrátor, volt OKJ-s végzettségem is, na azzal kitörölhettem, ugyanis nem tudtam vele elhelyezkedni. Az adminisztrációs álláshoz meg elég volt egy érettségi.
2015. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kukorica címerezés, primitív emberekkel együtt
2015. febr. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Diákmunkák:

1 napot borítékoltam, de nagyon nem tetszett

1 hónap Tesco pénztár. Szerettem, csak utána a suli miatt már nem tudtam visszamenni.


Dolgoztam bölcsődében, végzettséggel, de végül rájöttem nem az az én világom.

Utána voltam körmunkán rádióban, majd fagyit árultam.

Most kommunikációs munkát végzek, ügyfelekkel tartom a kapcsolatot. Ezt a munkát már sokkal jobban szeretem. És normáliska a kollégák ^^

2015. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!