Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell a vállalkozói igazolvá...

Mi kell a vállalkozói igazolvány kiváltásához?

Figyelt kérdés

Mi is ez pontosan? Mert gondolom nem úgy működik hogy én besétálok az önkormányzathoz és kérek igazolványt hogy én mától vállalkozó vagyok.

-Milyen előfeltétetelek szükségesek egy ilyen igazolványhoz?

-Ingyenes?

-Mennyi idő kiváltani?


Köszi!



2015. febr. 9. 13:23
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Okmányiroda. Ha a tevékenység, amit végezni akarsz nincs végzettséghez kötve, akkor gyakorlatilag semmi sem kell hozzá. Elintézni kb. 20 perc.
2015. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munkához kell, amiatt kellene kiváltanom, ha esetleg felvesznek. Nem konkrétan vállalkozást indítok, viszont teljesen önállón kell dolgoznom, a "főnökeimnek" csak jelentést kellene írnom hetente. Amolyan slepptúrás látogatói munka.
2015. febr. 9. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Adnak 1 adópapírt az önkormányzatnál, hogy milyen adózást akarsz, amit könyvelővel kitöltesz, és visszaviszed az önkormányzatnak. Ingyenes igen, de választhatsz tényleges bizonyítványt, az 10.000ft, de a másik is megfelelő...aztán e-mailben kapsz 1 nyomtatványt, amit kinyomtatsz és aláíratsz valami fejessel, de az ügyintéző úgyis mindent elmond majd.
2015. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2015. febr. 14. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amolyan slepptúrás látogatói munka"


Az meg mi? Valami divatos MLM megnevezés?

Tényleg nem tudom.

2021. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!