Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakeresés miatt, üzenetrögz...

Munkakeresés miatt, üzenetrögzítőbe beszéltem angolul, de elég félénk és nagyon béna hangon, hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Mármint komolyan..annyira utálok főleg üzenetrögzítőbe beszélni, azt se tudom milyen reakciót várjak..de ezek után tuti nem fog visszahívni, pedig kellene a meló. Nagyon, de mégis úgy beszélek a telefonba mintha valami határozatlan hülyegyerek, aki nem tudja mit akar, én tudom, de mégis ilyen, miért??


a következő vajon jobb lesz? Hát nagyon remélem.



2015. febr. 13. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

a következő jobb lesz:)

Nem érdemes ezen rágódni.

2015. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Picit mélyebb hang, és csak a lényeget mondd :P oszt annyi
2015. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom aki végighallgatta az legalább egy nagyot röhögött.

A következõ sem biztos hogy jobb lesz ha kimérten és tagoltan beszéled az angolt, talán soha nem fognak visszahívni.

Sajnálom ezt mondani, de a mai világban ezzel kell számolni.

Nem tudom hova telefonáltál, külföldre vagy belföldre, de ha külföldre akkor ott nagyon hamar kirostálják az angolul kevésbé jól beszélõket.

Évekkel ezelõtt egy Magyarországon élõ angol ismerõsöm intézett munkát egy farmon Angliában de elõször fel kellett hívnom a farmert hogy felmérjék az angoltudást. Azt mondták már elegük van az angolt nem beszélõ vendégmunkásokból.

Kicsit eltértem a témától ezért elnézést kérek

2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem is a szöveg, volt a szar, hanem a hanglejtés, egyébként dánok, de angolul beszélők is jelentkezhetnek a melóra
2015. febr. 14. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára.

Lehet még esélyed, de gondolom ha majd napok után se kapsz semmi visszajelzést akkor nem akarják hogy náluk dolgozz

2015. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!