Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órában össze vagyok zárva...

12 órában össze vagyok zárva egy energiavámpírral! Hogyan lehet valami jó technikával leszerelni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan duruzsol nekem a sok marhaságról, ami nem érdekel, és elvárja, hogy együtt érezzek vele. Nem akarom magamra haragítani, mert egymásra vagyunk utalva és rosszul jönnék ki belőle, ha megorrolna rám, de így megbolondulok.

2015. febr. 19. 02:42
 1/5 anonim válasza:

1.tégy úgy mintha nem értenéd mit mond. kérdezz vissza, amíg bele nem unja.

2.mondd, hogy fáj a füled/fejed.

3.ha teheted, mondd, hogy bocsi, de szeretnél zenét hallgatni mert nagyon megjött a kedved meghallgatni egy számot, aztán bedugod a fülhallgatót.

nem tudok jobbat negyed 4-kor :D sok sikert

2015. febr. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen munkatársam. Beszèlgess vele másról.ami nem szivja el az energiád. Amúgy meg ereszd el a füled mellet. Èn tökre ki tudok kapcsolni ha valaki olyat mond ami nem èrdekel. A gond hogy annyi ilyen ember vesz körül hogy mostmár bekapcsolni nehezebb mert folyton szelektálom a baromságokat. Volt hogy egy osztálytársam beszèlt hozzám több órán keresztül így. Fel se tünt neki hogy lesz@rom h mit mond. Nèha visszakèrdeztem de már az elejèn feladtam a dolgot hogy megèrtsem.
2015. febr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el a véleményed, meg legyen az a hely a csendes elmélkedések helye stb...
2015. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a főnököm volt energiavámpír, vele napi 9 órát voltam összezárva egy 2 személyes boltban.

9 hónapig bírtam, aztán felmondtam.

Nekem nem sikerült a különféle módszerekkel távol tartanom magamtól, műszak végére olyan fáradt voltam tőle, hogy az hihetetlen.

2015. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a főnököm lett energiavámpír az egyik helyen (vagy lehet, hogy addig mást szívott). Próbáltam neki udvariasan jelezni, hogy leszarom őt és az életet meg a hülye ötleteit, de szerintem még élvezte is, hogy úgy traktálhat, hogy már szóltam, hogy zavar. Így felmondtam én is. Még sírt is, mikor bejelentettem, hogy most mi lesz vele...
2020. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!