Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyről kitúrás, az...

Stefan2002 kérdése:

Munkahelyről kitúrás, az összes alkalmazott ellenem fordítása, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Az egyik munkás elérte azt, hogy senki se kívánjon vissza a munkahelyre, csonttörést szendvedtem el, amit műtöttek, fél évig voltam táppénzem, sajnos nagyon kényes helyen tört el, forgó,kagyló...

Az a munkás exem bátyja, az egész családnak közvetítettem munkát, kb másfél év alatt több mint 3 millió forint csúszott a zsebükbe, és a húga mentése következtében történt a baleset, amit így köszöntek meg, bedrogozták, és jobbra balra ráncigálták, mellém nem álltak, és még frissen műtve rámküldte a húga az új pasiját, tegyenek tönkre egy életre.... Szó szerint ilyen rossz emberek, én sem értem, mindent elveszítettem, nagyon jól kerestem...

Törekvő szorgalmas, jól dolgozó, célokkal megáldott ember voltam... most egy roncs.... Undorom van már attól a munkahelytől... Tehetek feljelentést, majdnem már tíz éve ott vagyok, rengeteget szenvedtem, tettem azért a helyért, hihetetlennek tűnhet, én mindenkin csak segítettem.... Nagyon hosszú és komplikált, válaszokat előre is köszönöm!!!!!!



2015. febr. 19. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj ki!
2015. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis milyen indokkal akarod feljelenteni őket?

Mert nem kedvelnek? Mert a munkahelyen nem szólnak hozzád? Mert te segítettél, és ők nem köszönték meg??

Nem lenne egyszerűbb ha kilépnél, és megszakítanál minden kapcsolatot velük?

2015. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég kusza, amit leírtál. Ilyen viszonyok között nem érdemes dolgozni, meg ezek rég nem munkatársi kapcsolatok. A helyedben keresnék más helyet, és soha a társaságukat se keresném többet. Lehet, hogy ezzel pillanatnyilag veszítenél, de hosszútávon többet nyernél.
2015. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!