Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munka, vezető beosztás....

Új munka, vezető beosztás. Káosz. Szimpatikus nem lehetek, mert ugye én "osztom az észt", rendszerezek, ellenőrzök. De ami van, arra nem találok szavakat. A gyerekemet átkozzák. Kitartsak, vagy a lelki béke érdekében kilépjek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lelki béke a legfontosabb, de talán próbáld meg úgy csinálni az "ész osztást", hogy ne legyen utasítás jellegű. Egy bölcs 21/f. :D
2015. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan munkahelyek, ahol még egyszerű beosztásban is így bánnának veled - szidnak össze-vissza.

Szerintem ebből is lehet jobbat is kifogni.

Fogod hosszútávon bírni? Annyit nem ér, hogy rámenj.

2015. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedet átkozzák? Ha te vagy a vezető, rúgd ki a rákba, aki így viselkedik.
2015. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehez leirni a konkret problemat. Szemelyeskedes folyik. A kobon. Nem rughatom ki, es nem is tennem. Jo szakember. A tulajnak kellene helyretennie az egeszet. A sarkara allnia.
2015. márc. 9. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért ne lehetnél "szimpatikus"? Sokkal jobban dolgoznak a beosztottak is, ha nem egy köcsög a főnök. Ez a rémálmom egyébként, hogy ha végre találok munkahelyet, ott is kiállhatatlan lesz a felettesem.


Persze a személyeskedés más kérdés. Én úgy reagálnék, hogy leordítanám a fejét kulturáltan, személyeskedés nélkül a szellemi fölényemet fitogtatva. Attól általában az emberek visszahőkölnek.

2015. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is hasonló kedves beosztottakat kaptam. Nem akartam túl közel engedni magamhoz öket, megtartottam a pár lépés távolságot de mindig kedves és segítökész voltam velük. Egy darabig jól is ment (kb 2 hónapig), de kikezdtek a származásom miatt. Egy évig bírtam. A végén már aludni sem tudtam, hétvégen sem tudtam kikapcsolni, teljesen belebetegedtem. Végül megoldotta az élet, teherbe estem és most itthon vagyok a babámmal. Nem megyek vissza oda, nem éri meg. Nincs az a pénz!
2020. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!