Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 évesen mennyi esélyem van...

19 évesen mennyi esélyem van arra hogy egy OKJ-s bizonyítvánnyal irodában alkalmazzanak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen irodában? Mit szeretnél csinálni? Mit végeztél? Ezerféle munkakör van irodákban.

Biztos van olyan ahova alkalmas lennél de ez a kérdésed nagyon általános.

2015. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát bérügyintézőim van. Igazából én szívesen lennék irodában pl asszisztens. Most nem nagyon jutnak eszembe olyan pozíciók amit irodában lehetne betölteni azt viszont tudom hogy eladással nem szeretnék foglalkozni.
2015. márc. 19. 18:32
 3/8 anonim válasza:

Telesales melóra biztos felvennének(engem 1 szál érettségivel is felvettek). Ott aztán lehet eladni, meg irodában is leszel :D

Ha van érzéked hozzá fogsz tudni keresni vele és egy idő után előrébb is tudsz jutni, de ha nem megy akkor szívás és csak az időd vesztegeted vele. Úgyhogy azért csak óvatosan.

2015. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az olyan munka egyébként hogy megy? Miből áll egy napja az embernek?
2015. márc. 19. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Telesales? Nyilván hívogatni kell az embereket telefonon és rájuk sózni valami terméket.
2015. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Így van. Kapsz híváslistát és egész nap próbálsz eladni valamit az embereknek.

Vannak cégek akiket megbíznak más cégek, hogy adják el a sz*rjaikat. Ha ilyen céghez mész akkor mindig mást kell eladni(amit a megbízó cég kér).

Vannak olyan (nagyobb)cégek akik csak a saját cuccaikat próbálják eladni.

A lényeg változatlan. Valamit el kell adni az emberkéknek. Az esetek 80%-ában amint rájönnek hogy telesaleses hívta őket, szó nélkül leteszik, 19,8%-ban van annyi emberség, hogy félbeszakít és elköszön, a maradék 0,2% az akire esetleg rá tudod sózni a dolgot ha olyan a termék és te pedig jó vagy.

Talpraesettség, jó kommunikációs készség és irdatlan mennyiségű türelem és kitartás kell hozzá. De nem lehetetlen.

Mellettem pl ült egy srác, neki sikerült eladogatnia dolgokat pedig ugyanonnan kaptuk a híváslistát.

De hogy jót is mondjak: Rengeteget lehet röhögcsélni meg hülyülni :D Ezt a részét imádtam :D

2015. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így péntek estére megajándékoznál minket egy ilyen humorbombával? :D
2015. márc. 20. 19:46
 8/8 3005 ***** válasza:
34,59%
2015. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!