Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy mások munkáját...

Hogy lehet egy mások munkáját akadályozó kollégát helyre tenni, érdemes szólni a közvetlen főnökének a zavaró viselkedésről?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki egyrészt olyan, mint egy lassított felvétel, másrészt időnként fogja magát és apróságok miatt (akár van köze hozzá, akár nincs), kioszt kollégákat, odaáll papolni, akár fél órás szentbeszédekkel is feltart másokat a munkában, és ezek egyáltalán nem arról szólnak, hogy megoldás legyen, a másik embert nem szereti hagyni szóhoz jutni. Rám már többször besértődött, amikor én ezeket rövidre zártam, és megkértem, hogy menjen a dolgára és engem is hagyjon dolgozni. Én az illetékesekkel átbeszélem az esetleges fennakadásokat, hibákat, de zavar, hogy ez a kollégám mindenbe beleüti az orrát és közben feltartja az embert (másokat is, engem is).
2015. márc. 20. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam megesett nem is egy helyen

mindig az lesz a felállás, mintha a főnök szülő lenne, mi mega veszekedő gyerekek, egyik félnek sem ad igazat, valamennyire próbálja eltusolni a dolgot, hogy csend legyen, aztán megy mindenki a dolgára. ésnekedtalán még nem is hisznek. e mivel a másik kollega nem az ő hatásköre, vagy fontos, vagy protekciós(én esetemben nem fordult ugyan elő)de akármeg is védhetné...



tapasztalat agyafúrtabb eszközök kellenek, egymás között lejátszani

2015. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szóval a főnökök pártatlanok akarnak maradni, nem belekerülni, általánosságban, meg közhelyekben beszélnek, úgy érzik közük sincs hozzá, és ált az új dolgozó számlájára írható a konfrontálódás(csak mert mindig a régiekkel van baj, de nem hisznek az újaknak)
2015. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem protekciós, és többen is panaszkodnak rá ugyanezért.
2015. márc. 20. 01:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok ott régebb ideje egyébkén.
2015. márc. 20. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szólnék a főnöknek, hogy a munkafolyamatot hátráltatja a nő. Ez azért szokta érdekelni őket, mert ők is a ti munkátokból élnek.


Én is voltam ilyen munkahelyen, csak sajnos az ominózus kolléga pont a főnök volt :D.

2015. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!