Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is aláírnátok a 4 napos...

Ti is aláírnátok a 4 napos munkahetet ha felajánlanák?

Figyelt kérdés
Persze valamennyivel kevesebb fizu és fizetett szabadnap kárára. Én azt hiszem igen. Sokkal több életkedvem és energiám lenne.
2015. márc. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromi sok mindentől függ. Ha minimálbérért dolgozok, akkor nyilván nem, mert fényből és szeretetből nem élnék meg. Illetve h mennyi fizetett szabadnap maradna. Az oké, hogy kevesebb, de én azt se bírnám, hogy nem marad semmi. Néha kicsit nyaralni kell vagy ki kell venni egy hetet mert az ember már nem bírja tovább.
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem írnám alá.
2015. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem szívesen, de ha két lehetőség lenne: ez, vagy elveszítem a munkám, akkor nyilván igen.
2015. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha jöv héten elviszem az ötöst, akkor én egy 0 naposat írok alá!
2015. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy állnék anyagilag, hogy különösebben nem befolyásolna a kieső összeg, akkor igen, de egyenlőre nincs így...
2015. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a 2 nap is kicsit olyan, hogy igazából nem tudok már magammal mit kezdeni. Sokkal nagyobb a gondom azzal, hogy napi 10 órát melózom, és hétköznap az égvilágon sehova nem tudok elmenni az ügyeket intézni, se hivatalos, se orvos, se fogorvos, semmi. Ilyen szempontból inkább dolgoznék úgy hogy szombaton is, és hétfő legyen szabad.
2015. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy értettem hogy anyagilag nem rengetne meg és maradni nyárra, télre 2 hét szabi is.
2015. márc. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!