Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam, kezeljem,...

Hogyan mondjam, kezeljem, hogy a csapatmunkában mivel nő vagyok, nem veszik észre a véleményem? Nem akarom, hogy hisztisnek tituláljanak, így nem tudom mikor és hogyan szóljak.

Figyelt kérdés
Önkéntes munkát végzünk, nem akarok kilépni, mert a cél nagyon jó. Hatan vagyunk, 3 fiú + a vezető is fiú, és rajtam kívül még egy lány. Tényleg nem akarok hisztis lenni, csak nem értem miért nem tűnik fel nekik, hogy ennyire nem hallgatják meg a másik nem gondolatait. (pl.: most volt egy email, véleményezni kellett gyorsan, és a vezető csak náluk kérdezett rá név szerint, vagy küldött nekik doodlet egy programmegbeszélésről,vagy egy értékelésnél nem hívott meg pedig a programon szervező voltam (a másik lánnyal is ilyenek voltak már). Teljesen egy szinten vagyunk mind hivatalosan (korban és tanulmányilag is, (sőt!)). Tényleg érdekel, hogy a többi nő ezt, hogy tudja elviselni, kezelni.

2015. márc. 22. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet nem sikerült még egy mondatot sem bevágnod,ami használható, értékes lett volna, egy ötlet, egyszó ami előbbre visz, vagy stb
2015. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjetek oda a másik lánnyal és kérdezzetek rá, hogy mi baja van, másképp milyen megoldást vársz?
2015. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!