Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely férfinak való szakmáknál...

Mely férfinak való szakmáknál lehet zavartalanul rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés
Tehát olyan foglalkozás érdekel, ami nem köti le az agyat annyira, mivel az mr1-et szeretném hallgatni, nem csak zenéket. És férfiként nem lehet többfelé figyelni. Például szerintem programozni és beszélgetős műsorra odafigyelni egyszerre férfiként nem lehet:)
2015. ápr. 3. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Rádiohallgato:-))
2015. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Gyártósoron..
2015. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
kamionsofőr
2015. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
De lehet. Nem vagy fogyatékos. Ha alapból bekorlátozod magad, magadra vess.
2015. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőként lehet figyelni beszélgetős műsorra és programozni? Biztos vagyok benne, hogy az a program nem olyan hatásfokkal készül el, ha a beszélgetést figyeli. A nők agya se multitaskos :) Aki sok mindenre tud figyelni egyszerre, az valójában csak gyorsan váltogat a feladatok között. Egyébként én 32/F vagyok és webfejlesztéssel foglalkozok, szoktam rádiót hallgatni és lehet, hogy síri csenben gyorsabban haladna, de unalmasabb lenne és mivel egyéni vállalkozó vagyok én döntöm el hogyan dolgozok. A zene önmagában viszont nem lassít
2015. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
portás, taxis, telephelyőrző biztonsági őr, festő, autószerelő,
2015. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!