Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csajos munkahely, ha sok csaj...

Csajos munkahely, ha sok csaj össze van zárva azok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem is olyan fiatal tehát 20-30 as korosztály, és munkahelyi pozíciókért, pasikért képesek rivalizálni, kis híján verekedni.

Mért van ez?

Mindenhol így van?

Kb 70 csaj, meg úgy 8-10 pasi.



2015. ápr. 4. 02:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ilyenek ezek.
2015. ápr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan munkahelyem, ahol 10 nő volt összezárva, plusz én pasi. Gyilkolták egymást.
2015. ápr. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
56%
Nem lehetne munkahelyen 18-25közt?
2015. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg. Volt egy munkatársnőm aki egyetlen nő volt a 15-20 férfi között. Ő mondta hogy sokkal jobb férfiakkal együtt dolgozni, mert nem rivalizálnak, meg nem nyírják egymást mint a nők.
2015. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az maga a pokol!


Dolgoztam ilyen helyen,gyilkolták egymást. Arról nem is beszélve,hogy egyszer az ő öltözőjükben kellett öltöznöm...B+!!!!!!!!!!!!! A zuhanytálcában állt a húgy,a WC mellett a véres filter... :( Ja,és ezek diplomás,nyelveket beszélő nők voltak!

2015. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez megy. Még a nevemet sem tudják, de már fúrnak.

Egyik barátom fogalmazta meg nagyon frappánsan: "Ahol legalább 3 nő dolgozik, ott nincs békesség."

2015. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
milyen profilú cég ahol ilyen nagy arányban vannak csajok?
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csajos munkahelyen dolgoztam egy ideig. A főnök egy 60+, idegesítő demens tolakodó-bizalmaskodó hülye p.csa volt, aki folyamatosan nála min. 30 évvel fiatalabb pasikra csorgatta a nyálát, és nyivákolt, hogy miért nem jelentkezik hozzá munkára több pasi. Rajta kívül az összes lány/hölgy egy bűbáj volt, néha szoktunk is összejárni... mindenki kedves volt, aranyos, de közben tudta a dolgát, megbízható volt stb. Az más kérdés, hogy kis cégnél dolgoztam, tehát mindenkinek megvolt a saját területe, és nem nagyon voltak alá-fölérendelt viszonyok "osztályokon" belül, így előléptetéses balhé így nem is lehetett volna. Volt néha pasi munkatársunk is, velük is jól elvoltunk, de nem nagyon volt rivalizáció, mert a többségünknek volt kapcsolata amúgy is.
2015. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nők nagyon rosszindulatúak tudnak lenni egymással. Ezért nem szeretem a női vezetőket sem. A férfiak egészen mások.Egyébként a 20-30-as korosztály még igencsak fiatal!!
2015. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban megfordultam ilyen helyen. Az első héten még bizsergette a becsvágyamat, amikor mindegyik rám fenekedett, de hamarosan nagyon zavaró lett. Két hónap után menekültem onnan.
2015. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!