Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Animátorként szeretnék dolgozn...

Animátorként szeretnék dolgozni idén nyáron, tudtok ajánlani cégeket kezdőknek akik embereket keresnek?

Figyelt kérdés
Idén nyáron úgy döntöttem én is kipróbálom,ez lenne az első alkalom hogyha felvennének,olyan emberektől kérdezem akik esetleg jártasak ebben a szférában,hogy hol érdemes jelentkezni.

#külföld #animáció #animátor #külföldi álláslehetőségek
2015. ápr. 5. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Oké. Toborzó akarsz lenni, gyógypedagógus, vagy animált filmeket készítenél?
2015. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
remarc agency. én velük voltam Görögben tavaly és megyek idén is
2015. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudsz más cégeket is mondani esetleg?

Mert én jelentkeztem oda,csak jelenleg nincs üres pozíció..:(

2015. ápr. 10. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
animatortraining.eu ? velük is lehet menni, bár lényegesen kevesebbet fizetnek mint pl a remarc
2015. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen arról hallottam csak ott ugye van egy előkészítő kurzus ami alapjáraton 150 euro...:/
2015. ápr. 13. 00:48
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen, elég lehúzósak, pláne 300 eurot fizetnek havonta... remarc kezdőfizuja 500 euro és még az sem számít valami hú de nagy összegnek.. van még az acttiv, ők fizetnek a legjobban, de oda meg előnyös a tapasztalat.. ha nagyon szeretnéd, próbálkozz még a remarcnál, vannak még helyek, vagy áldozd rá azt a 150 eurot.. :\
2015. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm az infót !:)
2015. ápr. 15. 00:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt is szoktak animátorokat keresni: [link]
2015. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!