Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyen a nyalós...

Egy munkahelyen a nyalós kategória ha a főnököt és sleppjét köszöntik a dolgozók szülinapján és mást nem? Most vagy mindenkit vagy senkit rosszul gondolnám?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen nem úgy illenék hogy a szülinapot vagy minden dolgozó esetében tartsunk meg vagy senkinél?

Mert azt hogy a főnököt és a hozzá közel álló ingyenélő sleppet köszöntik és nyalják a valagukat a többiek meg le vannak szarva az furcsa nekem.

A takarító gondnok vagy más mezei dolgozó (aki még dolgozik is tényleg) az le van szarva. De a főnök haverjai akik papíron ott dolgoznak bejönnek délre eltűnnek kettőkor semmit a világon nem csinálnak csak osztják az észt (már ha ráérnek bokros teendőik és seggvakarásuk mellett) na azoknak aztán jár az ünneplés. És ott áll a dolgozók színe-java (TISZTELET a kivételnek pl. magamnak…) és széles mosolyok közepette megy az isten éltessen. Nyalás jó bő nyállal, úgy kell azt.


Undorító férgek hada. Máshol is ez megy?


2015. ápr. 13. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz?:-)
2015. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ki dönti el, hogy a főnök haverjait is fel kell köszönteni? Ha a dolgozók, akkor az nyalizás. A főnök seggének nyalása.
2015. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést nem gondolhatod komolyan. Parancsba nem adják hogy köszönteni kell. Maguktól natürlich.


"Ki dönti el, hogy a főnök haverjait is fel kell köszönteni? Ha a dolgozók, akkor az nyalizás."

2015. ápr. 13. 19:25
 4/14 anonim ***** válasza:
ujabb kamu kerdes....
2015. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy esetleg a főnök szorgalmazza, mert van ilyen is, nem is ritkán.
2015. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah összedobjátok a fizutokból a főnöknek a befektetési aranyat karácsonyi ajándékba:)
2015. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát én azt el nem tudom képzelni nekem a főnök aszongya: te Janikám! Fel kéne már köszönteni ezt a Józsit!

Miért ő köszönt tán engem? Vagy bárkit? És egyébként is ki nekem a Józsi? Senki. Mit köszöngessem!

2015. ápr. 13. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Az is felköszönti, akit a multkor részegen pofoncsapott a főnököd? :)
2015. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne köszöntsd fel, viszont akkor repülsz. Vagy még 20 ropival kevesebbet keresel:DDD
2015. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ingyenélő slepp meg csak az ablakrácsokat lopkodja, azért tűnnek el :DD
2015. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!