Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi búcsúajándék...

Munkahelyi búcsúajándék ötletek? Én vagyok az elköszönő.

Figyelt kérdés

Külföldre költözöm, ezért megyek el. Szeretnék valami búcsúajándékkal kedveskedni, de nincs sok ötletem, nem vagyok valami jó az ilyesmiben :(

Kb 10-en vagyunk csak, legtöbbjük nő.

Rólam annyit, hogy a 20-as éveimben járok, és mindig én dobom fel a hangulatot..:) Szóval valami vicces dolog jó lenne.


2015. máj. 3. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ajándékot az szokta kapni, aki elmegy!

És annak az értéke erősen függ attól, hogy előtte hány éven keresztül dolgoztak együtt.


Aki elmegy, az szokta a búcsúztatásra a sütit-kávét-egyéb italt vagyis a vendéglátás költségeit állni és persze beszerezni, odavinni, megterít, stb. stb.


Ha egyáltalán lesz búcsúztató. Ha csak pár hónapja dolgoztatok együtt, meglehet, hogy elegendő csak annak az 1-2 személynek venned valamit, akivel személyes jó barátságba kerültél, és akkor nem kell mind a 10 főt vendégül látnod.


Valahogy ki kell előre kutatnod, hogy ők szerveznek-e részedre búcsúztatót, nehogy valami félre-értésből eredően rossz szájízzel gondolj vissza az itt eltöltött időre.


Nőknek vegyél 1-1 szál virágot! Szerintem több u.n. személyre szóló ajándék nem kell. Ott lesz (ha úgy döntöl) a süti-kávé-egyéb vendéglátás a részedről.

2015. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sütöttem egy tortát illetve vittem apró sütiket. Ünnepeltünk kicsit ölelkező műszakban, amíg mindenki bent volt és vittem egy cserepes virágot, amit kiraktak a többiek a konyhában.
2015. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. máj. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!