Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki MÁVnál...

Van itt olyan aki MÁVnál dolgozik, vagy dolgozott? (többi lent)

Figyelt kérdés

Felajánlottak egy lehetőséget, hogy mehetnék a mávhoz dolgozni, jegykezelőnek. Mégsem vagyok annyira full boldog, mert nő létemre az 50pár kilómmal, és a fiatal korommal nem igazán érzem hogy biztonságos munkakör lenne nekem.(tisztában vagyok vele, hogy dolgoznak nők is ebben a munkakörben) Korábban sokat utaztam vonattal, és láttam egy s mást, hogy sokan hogyan is bánnak egy jegykezelővel, még a férfiakkal is. A kérdésem annyi lenne, hogy mennyire is ajánlott egy nőnek egy ilyen munkát elvállalni? Mivel is járna ez? Úgymond mit kell elviselni, és mik a jogaid, ha lehet így fogalmazni? Hallottam jót is rosszat is, kíváncsi vagyok hogy ti, akik itt vagytok, mit tudtok erre mondani nekem. :D


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. máj. 7. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a MÁV, a Posta és az egészségügy mind a három biztos munkahelyek. Szerintem nem kell félni, mert a legtöbb vonaton már kamerarendszer működik. Ha lehet, kérd ilyen vonatra magad, mondd meg, hogy tartasz a bliccelőktől, viszont nem egyedül dolgozik a vonaton a jegykezelő, általában ketten vannak. És kérheted talán azt is, hogy nappali járatra tegyenek.
2015. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!