Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol dolgozhat egy ronda ember?

Hol dolgozhat egy ronda ember?

Figyelt kérdés
Ha nem mehet irodába, felszolgálni, pékségbe, pultosnak, semmilyen kaja közelébe sem, McDonald'sba, fagyit árulni, boltba, butikba, hajós munkára, recepciósnak, akkor mi marad?

2015. máj. 11. 14:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne irodába? Ott nem kell ügyfelekkel találkozni. Pékségbe is mehet, csak nem az eladótérbe, hanem hátra, sütni.

Na jó ez volt a kevésbé komoly válasz.

Senkit sem érdekel a munkában, hogy ronda vagy, ha ápolt vagy. Csak ne modell akarjál lenni.

2015. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Takarító
2015. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Márpedig igenis érdekel, csak az számít mindenhol, hogy szép legyél. Trafikba se vettek fel eladónak, pedig 3 percre lakom a helytől, helyettem felvettek egy vidéki szép lányt.
2015. máj. 11. 14:18
 4/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy barátságtalan vagy.

Meg ne eladói munkát vagy recepcióst keress, ahol lehet, hogy tényleg számít a megjelenés.

2015. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok barátságtalan, soha senkihez egy rossz szavam nincsen.
2015. máj. 11. 14:22
 6/29 anonim ***** válasza:
Inkabb adj magadra es a kulsodre, mimt hogy beletorodsz
2015. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mindig a legjobbat hozom ki magamból, de hát így is ronda vagyok, nem tudok mit tenni.
2015. máj. 11. 14:24
 8/29 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak rossz az onkritikad. rajta, mutass kepet. www.kepfeltoltes.hu
2015. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem mutatok képet, nem ez volt a kérdés.
2015. máj. 11. 14:26
 10/29 anonim ***** válasza:
pékségbe mehetsz, kenyeret meg kiflit dagasztani, sutni.hajora is mehetsz takaritonak vagy lehetsz konyhai kisegito.eladonak, recepsiosnak, irodaba valoban csinosakat keresnek.de milyen vegzettseged van? vagy nem akarsz tanulni valamit?
2015. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!