Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napiallas.hu-ról vélemények?

Napiallas.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Sok hirdetésre küldtem az önéletrajzomat, de nem túl komoly oldalnak tűnik. Alapinfók vannak csak fennt. A leggyanúsabb az, hogy nem lehet betallózni az önéletrajz fájlt csak van egy ugyanolyan kocka mint itt ahova bemásolom a szöveget, de.... Nekem ez olyan fura. Valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban?

2015. máj. 13. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

ez elég béna oldalnak tűnik...

Miert nem Profession oldalán keresel?

2015. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

keresek én mindenhol már: profession, workania, workline, jobline, vmp.munka.hu stb még olx-en is

Profession nem szeretem, úgy ok hogy beírom a várost kidob mindent és végigbögyölöm, de nagy hibája, hogy az ember feltölti az adatait és az előző tapasztalatait és hiába nem olyat keres amit eddig csinált olyan állásokat ajánlgat. Nem a diplomámhoz kapcsolódót, hanem a régi diákmunkámhoz hasonlóakat.

A napiálláson rengeteg a hirdetés ezért is tűnt "jónak", csak sztem onnan senki nem keresett még meg.

Nemrég egy idősebb ismerős azt mondta miért nem személyesen keresek, de nem igazán tudom hogy lehetne, nyilván ahova hívnak interjúra oda megyek, de az hogy fogom az önéletrajzom és bebattyogok vele ide oda... Nem hiszem hogy mennék valamire vele. Gyakorlati helyet így szereztem, de az más az csak 4 hét és nem fizetnek érte.

2015. máj. 14. 08:56
 3/3 anonim válasza:
Engem sem hívtak még vissza a Napiallas.hu hirdetői, pedig több helyre is küldtem önéletrajzot. Szerintem az a legnagyobb gond az oldallal, hogy egyáltalán nem ellenőrzött a tartalma, bárki feltölthet oda kamu hirdetéseket is. Szerintem a cégek közül sok csak arra használja, hogy meghirdesse a pozíciókat, amiket kötelező meghirdetni, de már rég megvan rá az emberük, vagy a jelentkezők adatait marketingcélokra használja fel.
2016. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!