Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék felhívni egy gyárat,...

Szeretnék felhívni egy gyárat, hogy van-e munkalehetőség. Hogy tegyem ezt?

Figyelt kérdés

Pályakezdő és félénk vagyok, nyári munkára keresek valamit. Van egy gyár a szomszéd megyében, oda szeretnék menni.

Álláshirdetésük nincs, de ismerőstől hallottam, hogy van betanított munka ott (és az ő unszolására szeretném megkérdezni ezt a gyárat úgy, hogy felhívom őket).


Hogy tegyem ezt?

Szóval kicseng, felveszik:

-haló kiaz?

-xy vagyok, szeretnék munkára jelentkezni

-milyen munkára, nem keresünk senkit álláshirdetést látott??


szóval fogalmam sincs, hogy hogy kell egy ilyet csinálni :)

Mert ha lenne hirdetés, akkor könnyebb lenne, h

"xy vagyok, a meghirdetett yz állásra szeretnék jelentkezni. Szabad-e még a hely stb"


De az én szituációmban miképp kellene ?:)


2015. máj. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

*Felhívod

*Felveszi

E-ember T-te

E: Haló, kivel beszélek?

T: Jónapot kívánok, xy vagyok és érdeklődni szeretnék, hogy van-e a gyárukba nyári munkára felvétel.

E: 1. Természetesen van, egyeztessünk egy időpontot, amikor be tud fáradni a gyárunkba az önéletrajzával.

2. Sajnálom, jelenleg nincsen felvétel a gyárunkba.

Többi meg a szituációtól függ, nem olyan nehéz és ha véletlen nincsen felvétel, akkor sem esel pofára:) De legalább megpróbáltad, ha pedig van, akkor szépen elmész a gyárhoz és beszélsz a főnökkel.

2015. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszön szépen!:)

Ment a zöld. Szép napot!

2015. máj. 15. 11:43
 3/5 A kérdező kommentje:
*öm
2015. máj. 15. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még egy jól megírt önéletrajzzal is megtámogatnám.

Egy kis futárcégem van.

A minap jelentkezett egy srác, és egy CD-t nyomott a kezembe, amire a portréja volt rányomtatva.

A CD-n egy 3,5 perces video-klip volt, több snittből, ez volt az önéletrajza, ahol bemutatta magát.

Tetszett.

Behívtam, elbeszélgettem vele, és nagyon normálisnak találtam.

Felvettem.

2015. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ötletes gyerek :D


Bár ehhez is bátorság kell, nem tudni, mennyire veszi a lapot a munkáltató. Egy ismerősöm ismerőse pedig úgy adta be vhova az önéletrajzát, hogy csokipapírra nyomtatta (anti-maszatosra vagy ilyesmi :D). Aztán mondták neki milyen kreatív, felvették.

2015. máj. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!