Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg a host...

Hogy mondjam meg a host anyukámnak, hogy fel szeretnék mondani?

Figyelt kérdés

Au pair vagyok, márciusban jöttem ki, és úgy beszéltem meg a családdal, hogy év végéig maradok. A szerződésben nincsenek dátumok, ez csak szóbeli megállapodás volt, és úgy mondtam, hogy körülbelül addig.

A húgom most érettségizik, és úgy beszéltük meg, hogy év végéig dolgozik otthon, utána kiköltözik ő is, és együtt keresünk majd albérletet. Viszont ballagásra rengeteg pénzt kapott, és azt mondta, szeretne abból kijönni, és akkor otthon mégse dolgozna, hanem már itt kint. Én is szívesebben laknék minél hamarabb saját albérletben, több személyes térrel. Úgy mennénk, hogy én hazamegyek előtte pár napra, a cuccaimat itt hagynám, aztán együtt jövünk vissza, és utána már költöznék is. Júliusra néztünk repülőjegyet, már csak le kéne foglalni, de még nem beszéltem a host családommal. Az a helyzet, hogy én vagyok az első au pairjük, és látom rajtuk, hogy nagyon igyekeznek, hogy én itt boldog legyek, és nem szeretném, hogy azt higgyék, hogy azért lépek le hamarabb, mert rosszul érzem magam velük. Hogyan adjam elő nekik ezt, hogy ne bántsam meg őket? Nem rég mentek el rokonlátogatóba, majd holnap estefele jönnek haza.



2015. máj. 16. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Azt hitted kint kolbaszbol lesz a kerites. Otthagynad oket, de megkerned hogy a cuccaidra vigyazzanak amig visszajossz majd ertuk? Van bor a kepeden!
2015. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Azt meg ne gondold hogy a zoldfolu hugod penzebol megfogtok tudni elni, nem tudom mennyi az a "sok", de hamar el fogjatok kolteni. Mindketten meggondolatlanok vagytok. Ha van benned gerinc legalabb ott maradsz 6 honapot au-pairnel.
2015. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

"nem szeretném, hogy azt higgyék, hogy azért lépek le hamarabb, mert rosszul érzem magam velük"


miert, azert lepsz le mert egy onzo csak magaddal foglalkozo leny vagy, ez jobb?

2015. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem kéne irigykedni, hogy én kint vagyok, te meg nem. Kösz az értelmes választ.
2015. máj. 16. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Merre vagy?? :)


Egyébként meg lehet oldani, ha időben szólsz.

Ugyanis így tudnak valakit keresni a helyedre.

Remélem összejön amit szeretnétek, bár sehol nem könnyű boldogulni...

2015. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Drukkolok, ne foglalkozz a sok irigy pötsel. Ők robotoljanak csak a gyárakba bruttó 70ért
2015. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
uristen de hulye paraszt vagy te kerdezo! mire legyek rad irigy?? en 6 evig voltam kulfoldon 2 kulonbozo orszagban, nem jottem haza 2 honap utan mert meguntam.
2015. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
remelem a szerzodesben lesz valami olyasmi hogy karteritest kell nekik fizetned amit nem vettel eszre a gyenge angoloddal!
2015. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyesült Királyságban vagyok. Nekem viszonylag sok félretett pénzem van, és a kettőnké bőven elég lesz, hogy itt el tudjunk helyezkedni. Elsőnek bármilyen munka megteszi, aztán én szeretnék majd a szakmámban dolgozni, a tesóm meg egyetemre szeretne járni, de még nem rögtön, mert sokkal olcsóbb az egyetem, ha előtte már minimum 3 éve itt élsz.

A családdal holnap mindenképp beszélek, hogy legyen idejük keresni mást. De direkt úgy néztem ki az időpontot, hogy még több idejük legyen, mert az apuka augusztusban végig itthon lesz, olyan a munkája, hogy felváltva pár hetet külföldön dolgozik, pár hetet meg itthon van. Szerintem ez így teljesen korrekt, több mint 3 hónapjuk lesz. Engem pár éve egy családtól 1 hetes határidővel küldtek el azzal, hogy nekik már nem kényelmes, hogy ott él velük egy idegen, és inkább váltanának bejárós bébiszitterre.

2015. máj. 16. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szakmad? Hagy talaljam ki: mukormos
2015. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!