Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri mezőgazdasá...

Szerintetek megéri mezőgazdasági alkalmi munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Két hétre kajszibarack szüret, napi 8-10 óra, hétvégén is munka, 700-1000 Ft-os nettó órabérrel? Vagy nagyon nehéz munka lenne egy olyan 19 fiúnak aki még nem dolgozott ilyen helyen?

2015. jún. 7. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A semminél bármi jobb. Szóval szerintem ne hagyd ki ha nincs jobb lehetőséged. Nem annyira vészes, eleinte biztos fárasztó lesz de megszokod.
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Megterhelő lesz az biztos, már csak a tűző nap miatt is. De szerintem ennyi pénzért azért megéri elmenni :)
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Persze, hogy megeri. En is meloztam nyaron, dinnyet szedtunk. Normal.munkahelyen bruttoban kapnad ugyan ezt es ott nagyon kell figyelni mindenre. Ilyen helyen lehet dumalni, hulyulni.

Csak akkor lenne nehez szamodra, ha amugy egesz nap ulsz. Suliban is otthon is. Ha van egy kis allokepesseget semmi gond nem lesz. Legalabb lenne penzed amit arrra koltesz amire akarsz. Nyaralas, ruhak stb. Nekem sajnos a konyveim arat kellett megkeresnem es par ruhara meg maradt penzem.

2015. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Általában ülök egész nap suliban 8 órát, de majdnem minden nap edzek délután 1-1,5 órát. lehet hogy segít az az állóképességemen.
2015. jún. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!