Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bevállalnátok pultos...

Ti bevállalnátok pultos melót, úgy, hogy ez áll tőletek legtávolabb, de kell a pénz és jól is fizetnek?

Figyelt kérdés

Már rég nincs melóm,bár időközben tanfolyamra jártam.Így pénzem sincs.Szüleim nem szólnak,nem olyanok,hogy kiraknak ha nem dolgozok,amúgy is 3 hete vizsgáztam.

Viszont a szakmában még nem tudok elhelyezkedni.Néztem munkákat,küldtem önéletrajzot,hívogattam embereket.De eddig semmi. Legjobb barátnőm pultosként dolgozik pár napja, őt beajánlották.De kellenek még lányok,mert hiány van. Nyilván szólt nekem,hogy menjek nézem meg milyen. Max ha nem tetszik nem megyek többet,de a próba napot is kifizetik.


Napi 10-12 óra, heti 1 vagy 2 szabadnap,nagy a pörgés,álló munka ugye.


Tőlem ez a munka áll legtávolabb.Úgy vagyok elmegyek egy próba napra,de vhol eléggé félek ettől :( a pénz viszont nagyon kell.


2015. jún. 7. 12:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Én meg dolgoztam gyárba,ott is kellett pörögni,de két hónap után sem lettem gyorsabb.Szóval nekem az,hogy gyorsan kell csinálni vmit az nagyon nem megy.
2015. jún. 7. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megértem. De ha tényleg jól fizetnek, akkor bevállalnám. Legalább nyári munkának.
2015. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menj el, semmi vesztenivalód nincs. Én anno a Zepteres telefonálást is bevállaltam a próbanapig, pedig azt mondtam, hogyha valamit soha, hát akkor azt.

Ha nem jön be is megmondhatod, hogy legalább megpróbáltad.

2015. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!