Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elektroműszerészként napi 8...

Elektroműszerészként napi 8 órában a nettó 135000ft jó? De a pluszokkal együtt 160000 Ft nettóra jön ki.

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van még ilyen a képzési jegyzékben ? Én 52 éve végeztem, de 10 évvel ezelőtt már ilyen nem szerepelt sehol.
2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én 20 éve dolgozok benne. Lehet ma másképp hívják.
2015. jún. 18. 19:34
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó?


Ez nagyságrendileg 1000 ft-os órabér. Kb én is ennyit keresek.

Ugyanúgy 20 (22) éves szakmai tapasztalattal, és kevés konkurenciával, ami a szaktudást illeti.

A különbség, hogy az enyém közepes fizikai munka.


Jó, mindig lesznek irigylésre méltó melók, de szerintem egy stabil cégnél ilyen feltételek elég jónak mondhatóak.


Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy ha 20 ezerrel többet keresnék, akkor lehet, hogy azon agyalnék, de jó lenne még 20-szal többet keresni.

Szóval inkább úgy gondolom, hogy mi lenne, ha 20-szal kevesebbet keresnék, és ezért most milyen jó nekem. :)

2015. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

...meg most ez olyan dolog, hogy hol laksz, milyen az életviteled, mennyi a havi kiadásod, ilyesmi.


Nyilván, ha deficites a háztartás, akkor nem egy álom meló, mert mindig anyagi gondjaid lesznek.

De ha kijössz a fizetésből úgy, hogy mindig félre tudsz tenni valamennyi pénzt, akkor szerintem rendben van.

2015. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Végül is havi 20 at félre tudok tenni csak k..ra bosszant hogy a diplomások a 3 szorosát is megkeresik és tanácsot meg a szakmunkástól kérnek.Annyival nem képzettebbek és tanultak többet hogy a háromszorosát kapják.

Na de ez van

2015. jún. 18. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen diplomájuk van? Biztos nem bölcsész könyvtárosok. Elnézést attól aki bölcsész, vagy könyvtáros bölcsész, de ebből nem fogtok jól élni ezt ti is tudjátok..
2015. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek büfészakra és azzal a 160 nak a háromszorosát megkeresem, jövőre megyek is felvételizni mint a nyíl...
2015. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Általában a mérnökök , informatikusok , szoftverfejlesztőkre és a bankszektorban dolgozókra gondolok.De a mérnökök nagy része sem gyakorlatias.Gondolok itt a fiatalabb korosztályra. Sokak úgy szereznek diplomát hogy fingjuk nincs a dolgokról csak aludni jártak a suliba.
2015. jún. 18. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
5: Mérnökként perpillanat 120 ezret keresek... Tényleg háromszor annyi... és nem büfémérnök vagyok, csak sajnos megrekedtem vidéken. Ha 160 ezret keresnék, akkor összetenném a két kezemet.
2015. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezeket a diplomákat amiket írtál, nem tudja megszerezni a nagy átlag, persze ez semmit nem von le a szakik tudásából.

Ezek fiatalok és kelekótyák még, az iskola (habár nehéz ezt a szakot elvégezni), nem tanít meg az életre. És úgy érzik az ő seggükből süt a nap. De az élet fogja megtanítani nekik a szakmát igazán, egy része beképzelt marad ugyan.

2015. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!