Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is utáltok munkahelyre...

Ti is utáltok munkahelyre járni vagy csak én? Ugye milyen jó lenne ha soha többé nem kellene menni, pénzünk viszont lenne, örülnétek?

Figyelt kérdés
nekem a munkahely a rémálmom, teljesen megmérgezi az életem tönkretesz, és ne irjátok hogy váltsak munkát, mert olyan munka úgy se létezik ahova szivesen mennék!

2015. jún. 21. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálom a munkámat. Még diákként vettek fel, most végeztem 5-ös bizonyítvánnyal. Minden túlórát elvállaltam, 110%-ra teljesítettem. Azzal hálálták meg, hogy kevesebb fizetésért, sz.rabb részlegre áthelyeznek július 1-től. Én váltok most. Nem írom, hogy te is, de én nem vagyok hajlandó megrohadni egy olyan helyen, ahol így bánnak velem. Amennyit letettem az asztalra, minimum a hónap dolgozója kéne legyek, nem hogy átpasszolnak és egy protekciós kis k-t raknak a helyemre (ez történt). Most itt kiírom a bánatom, ez a rohadt M.ország. Aki fiatal és dolgozna, azt így becsülik meg. Külföldön 4x ennyi pénzért már átvághatnak a palánkon, de itt nem. Én is örülnék, ha nem kéne dolgozni, szerintem 1 nőnek háztartásbelinek kellene lennie, de a rohadt emancip.ncik elszúrtak nekünk mindent. De majd lesz valahogy.
2015. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Én szeretek a munkahelyemre járni. Persze néha fárasztó, vagy lenne épp jobb dolgom is, de ez nem ok arra, hogy utáljam.

Kérdező, hagyd ott a munkahelyed. Munka nélkül is lehet pénzed, nem te lennél sem az első, sem az utolsó, de még az egyetlen sem, aki munka nélkül jut pénzhez.

2015. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem változó. Volt olyan időszak, hogy semleges volt, csak pénzkereset. Volt, hogy kifejezetten szerettem. Most éppen unom. Szóval ez nem igaz, hogy nincs olyan munka, amit nem csinálnál szívesen. Nagyon is függ a munkahelyi légkörtől és a feladattól is, hogy mennyire van kedved bemenni dolgozni.
2015. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Én például imádom a munkámat,jó a munkahelyem,közel is van.

Pedig fizikai szakmunka,de a hobbim is.

Van egy pár Kollegám,akik úgy vannak,mint te,mindig röhögünk rajtuk,ahogy szopnak,és kinlódnak,mert dolgozni kell.

Persze a fizetésnapot azt várják,de tenni érte nem akarnak.

Nekem csak jóhangulatban röppennek a napok,sokszor szombaton is bemegyek barkácsolni,és egy kis pluszmunkára.

Azt nem jelenteném ki,hogy százezreket fizet,de amúgy jó.

Egyébként hosszú távon nem biztos,hogy jó lenne sok lové,és a munka nélküliség,hamar le lehet zülleni,és szerintem emberileg elég gáz,ha valakinek semmi dolga,és nem végez semmi hasznos dolgot.

2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
1: Nem az emancipuncik szúrták el. Úgy alakult a világ, hogy manapság (nemcsak Magyarországon) egy fizetésből nem lehet megélni.
2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném a munkahelyemet, ha a munkatársaim (két nő) nem keserítenék meg az életemet. Elegem van belőlük, hogy azt hiszik, ők vezetik a céget és állandóan megpróbálnak alám pakolni.


Kruvára elegem van belőle.

2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Én is utálom, de a munkanélküliség még rosszabb volt ennél, úgyhogy hallgatok és tűrök.
2015. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is utáltam, szóval már 2 éve nem is dolgozok... meg lehet élni így is... feltéve hogy vállalkozik arra valaki hogy eltart és ez nem gond neki. Néha még pénzt is keresek itthoni munkákkal. De magában abból nem lehet megélni, mert nem mindig van ilyesmi.
2015. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ellenkező híreszteléssel szemben az emberek 90% -a utál dolgozni, de mivel enni kell és xarni meg muszáj a csekkek meg jönnek ,ezért bejárnak...
2015. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!