Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok diákmunkát?

Nem találok diákmunkát?

Figyelt kérdés
2 napja keresek. 18 + az összes, hosszú távra kellene, tehát ne legyen alkalmi, Budapesten. Tudtok segíteni?

2015. júl. 2. 16:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
16/f
2015. júl. 2. 16:01
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Képzett,diplomás,nyelvvizsgás,tapasztalt felnőtteknek sincs melója,neked miért lenne?
2015. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, csak ennyit mondhatok :)

Naponta jelentkezz többre is, attól még, hogy nem keresnek most azonnal telefonon (ez nagyon ritka), az nem azt jelenti, hogy később se fognak (pl engem 4 hónap múlva hívtak fel, mikor már fogalmam se volt, mire jelentkeztem a több 100 munka közül anno).

Illetve van a facen egy ilyen csoport: Meló-Diák Universitas-Diákmunka Budapest (hostess, host)

Itt mindenféle munkára lehet jelentkezni, csak gyorsan kell rá lecsapni... Ha felvesznek, akkor még aznap rád írnak.

Ha nem vesznek fel valahová, azt sajnos sose jelzik vissza.

2015. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 nap keresés után kétségbeesel?

Gyorséttermekbe mindig keresnek diákokat, csak be kell regisztrálnod a diákszövetkezetekbe.

2015. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú?

[link]

2015. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2015. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont két napja kezdtem el az újszövetséget olvasni. :D


Idéznék Máté evangéliumának 7. fejezetéből:


"Kérjetek és kaptok, keressetek és találtok, zörgessetek és ajtót nyitnak nektek! Mert aki kér, az kap, aki keres, az talál, s aki zörget, annak ajtót nyitnak."

2015. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kapcsolom be a telefonom, mert soha nem használom, szóval nem tudnak hívni, az baj? Az alkalmi munkát nem szeretem :( Fix állás kéne a nyárra legalább..
2015. júl. 2. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az rohadt nagy baj, ha telefonon nem tudnak elérni, mert az esetek 99%-ában ott fognak keresni. Nem írogatnak ezek e-maileket.

Vagyis a diákszövetségek szoktak küldeni e-mailt, amiben küldenek melólehetőségeket, de ha jelentkezel és felvesznek, akkor telefonon fognak keresni, mert az a gyors megoldás.

2015. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
16/f. f=fiú. A balatoni munka nem jó, mert Budapesten vagyok. A szórólapozást hírdető emailjére küldtem 1 levelet. Jöhetnek még tippek, holnap vagy holnapután már szeretnék kezdeni, én nem tudtam, hogy ez ilyen hosszú folyamat, te jó ég.
2015. júl. 2. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!