Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik még az a jelenség,...

Létezik még az a jelenség, hogy ruházati eladók hordják a bolt árukészletét, aztán visszaakasztják a ruhát a többi áru közé?

Figyelt kérdés

Például amikor egy alkalmi ruha kell az eladónak egyetlen alkalomra, de nem akar rá költeni, mert utána nem lesz rá szüksége, ezért leakasztja, viseli, vigyáz rá, majd visszateszi, mintha új lenne.

Sok ruha egyébként is gyűrött a sok fogdosástól, próbálgatástól, így ez fel sem tűnik senkinek.

Az sem ritka, hogy dezodorfolt, alapozómaradvány van a ruhán, de ezt betudom annak, hogy a próbafülkében keresztülhúzzuk a fejünkön az adott ruhát.


2015. júl. 5. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kamera az üzletben, necces, nem gondolod? Ha beleizzad, leönti valamivel, vagy leeszi?
2015. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mindenki csinálja. Én is csak hallottam, olyantól, aki dolgozott ilyen üzletben.

Nem hiszem, hogy minden üzletben van kamera. Egy plázában biztosan, de mondjuk egy kínaiban nem.

Meg hátraviheti raktárba, ide-oda, ha akarja, meg tudja oldani.

Gyárakban is van kamera, és nem lehet mobilt bevinni a csarnokba, a dolgozók viszont tudják, hogy mely sarkokat nem látja a kamera, így megy a sunnyogás. Van, aki csak innen telefonál, de ha valaki zsebre akar tenni valamit, itt meg tudja oldani. (ez már saját tapasztalat)

Egyébként ha leeszi, vagy hasonló, és nem tudja kitisztítani, akkor végső esetben kifizeti. De ezért írtam, hogy vigyáz rá. Én nagyritkán leeszem a felsőimet, de tényleg ritkán, akkor is ülve, így nem sok esély van rá, hogy pont azt tegye tönkre valaki első alkalommal, amire kifejezetten vigyáz. Pl. ha esküvőre kell neki egy ruha, de nem tudja megvenni, és csak a városházán van rajta (egy ilyen történetet hallottam), akkor se nem eszi le, se nem keni össze, és fél óra-egy óra az egész, még bele sem izzad. Nem több, mint ha néhány vásárló felpróbálta volna a ruhát és illegett volna benne pár percet a tükör előtt.

2015. júl. 5. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyanyámnak saját kis ruhaboltja volt. És igen, volt ilyen eset. Közeli barátok is kölcsönöztek olyan ruhát amit nem kellett kibontani és visszacsomagolni hanem elég volt leakasztani és másnap vissza.
2015. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!