Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben? El...

Mit tennétek a helyemben? El vállalnátok az új munkát?

Figyelt kérdés
11 hónapja dolgozom egy boltban heti 10 órai bejelentéssel,közben van hogy heti kétszer 15 órát kell dolgozni a másik 3 napban pedig 8 at. kb a fizetés 90 körül mozog. Az új munkát a munkaügyi központ ajánlotta ott napi 8 óra max ha úgy van akkor 11 órát kell dolgozni. napi 8 órai bejelentéssel. Minimum 3 hónap de aztán még plusz 6 hónap. Úgyan úgy bolt de 2 percre lakom tőle gyalog a mostani pedig autóval 10 perc. Ez az új annyival jobb hogy nem este 9 után érek haza hanem fél 6 kor és szombaton se este 9ig hanem fél 4ig kell dolgozni. Az új melónál szerintem kevesebb lenne a pénz 70 körülire gondolok de úgy hiszem hogy fele ennyire se nehezebb. mit tennétek? Főnöknek hogyan mondjam el?
2015. júl. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központ tuja hogy törvénysértés zajlik és kiajánlja a melót ? Munkaügyi jogászt keress fel , vagy zsebbe adja különbözetet a góré , ennyit közölj neki . A mindenhol ez megy meg örüljön hogy létezik kommentek pont nem érdekelnek .
2015. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod heverni azt a 20 ezer Ft bevételkiesést, akkor szerintem fogadd el.
2015. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kellene a Munkaügyi Központot feljelenteni? A legtöbb munkahelyen van túlóra, amit sajnos sokszor ki sem fizetnek, erről nem a Munkaügyi Központ tehet, gondolom kérdezőnek is az interjún mondták mindezt el.

Szerintem vállald el a munkát ha jobban tetszik és a kérdésből úgy érzem bizony jobban tetszik. Igaz, a fizetés kevesebb, ha ezt el tudod viselni, akkor jobb.

2015. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!