Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit érdemes a mai...

Szerintetek mit érdemes a mai világban tanulni, amivel munkája is lesz az embernek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tanuljak, mindenhol csak munkanélkülieket látok, akár diplomájuk van, akár szakmunkás végzettségük. Mindenki megy el külföldre. Én maradni szeretnék. Szerintetek mit tanuljak, hogy itthon is legyen esélyem?

A nyelvtanulás jól megy, matek-fizika nem mennek, a képzőművészeti dolgokban is jó vagyok. Nem akarok kényszerből külföldre költözni, távol mindenkitől..



2015. júl. 25. 04:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Programozó
2015. júl. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Politológia
2015. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a simliskedés, mások kihasználása tűnik sikeresnek. Egyébként meg az élet teljesen kiszámíthatatlan.
2015. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Megcélozhatnál egy nyelvszakot vmelyik egyetemen. Pl. lehetnél tanár (nyelvtanárokra mindig szükség van), és még ki is tudod egészíteni a keresetedet (fordítás, nyelviskola, magántanítvány...stb)
2015. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyat tanulj, és csinálj, amit szeretsz. Ha abban jó vagy, ugyis téged fognak keresni. Én ott csesztem el, hogy mindenhez akartam érteni. Most mindenhez csak kicsit értek, és semmiben nem mélyültem el igazán.

És a legfontosabb, keresd a köröket.

2015. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket. Akár programozóit, akár külföldi beszélt nyelvet, de az efféle tudással csakis nyerni lehet.
2015. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Informatika, ezenbelül főképp a programozást ajánlom. Lehet hihetetlennek hangzik, de abból Magyarországon is hiány van.
2015. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra kezdhetném, akkor nyelvet és 3d tervezést tanulnék.
2015. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
A programozóival vigyázni kell, az a baj vele, hogy annyi adatot zúdítanak a fejedre a munkáltatók, hogy nem tudsz vele mit kezdeni. Ugyanazt használják ki, mint a fizikai munkásoknál, hogy egyre több dolog van, csak itt nem a munka több, hanem az adatmennyiség.
2015. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy a matek akkor pont az agyonsztárolt programozói munka sem neked való.

Ilyen marketinges píáros háeres hereverőknek is jó életük van,nyelvtudás ha van, akkor kereshetsz vele és nem kell hozzá olyan matek mint egy programfejlesztőnek.

2015. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!