Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mit dolgoznak az autógyá...

A nők mit dolgoznak az autógyárakban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 18:33
 1/9 anonim válasza:
0%
Takarítanak, kávét főznek.
2015. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jómultkorában volt egy dokufilm talán a diszkoverin. A Bentley gyártása volt a téma.

Kapaszkodj meg. Egy öreg nyugdíj előtt álló pasi és egy 30-40 közti nő varrja a bőrkormányt.

És nem is akárhogy!!

2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom kis könnyű alkatrészeket építenek be,meg előkészítenek,szalagon kis kütyük,kárpittal,ülésekkel kapcsolatos dolgok,ilyesmi,bár a motorösszerakó és beemelő robot gombját se nehéz megnyomni nekik.
2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
WC-s néni, takarito nén, konyhás néni, adminisztrátor néni, szerelö néni, tervezö néni, ilyen-olyan szervezö/vezetö nni, igazgato néni, stb néni. ( Azért irtam mindenhova a nénit, mert kérdésed alapján ugy vélem még nem tötötted be a 10. életévedet.)
2015. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nehezebb fizikai munkát leszámítva mindent. Még targoncás nőket is láttam az Audiban, amikor ott dolgoztam.
2015. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár a CNC mellett is állhatnak nők. Anyag berak, zöld gomb, sorjázás, tisztítás. És ezt egész nap.
2015. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bármilyen gyárban szalag melletti álldogálós, alkatrész nézegetős, válogatós, összepakolós, mittomén mi munkát tudnak nők is végezni, ilyet én is csináltam nem egy helyen. Meg persze nem csak a szalag mellett álló emberek vannak ott, hanem vannak egyéb osztályok, pl. pénzügyi osztályon könyvelő, vagy a főnök mellé beosztott tiktárnő, de ha mázlija van, akkor ő maga a főnök, stb. Azért egy autógyár nem arról szól, hogy ott egy ember maga rak össze egy autót apró kicsi csavarokból egyedül.... XD Kismillió féle feladat lehet, amit bármelyik nem el tud végezni.
2015. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit mindenki más. A biorobot munkát a nők is meg tudjak csinálni. Az hogy feltesznek egy két alkatrészt oszt a robot beszereli, ehhez különösebb szakképzettség vagy fizikum nem kell.
2015. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Merci gyárban ismerősöm pl ragasztót kapar alkatrészekről.
2015. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!