Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek és mit vegyek ajándékba?

Kinek és mit vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Kötelező nyári gyakorlat alkalmával kerültem egy ismerős vállalkozó cégének irodájába tanulóként. Az itt dolgozó egyik hölgy segített intézni a papírokat, ő mindig segített mindenben amiben csak kellett. Dolgoznak még itt rajta kívül az irodában 2-en, egy idősebb és egy fiatal titkárnő. Mindketten hasonlóképpen segítettek minden kétségemben. Maradtam tovább nyári munkára, és augusztus végén szeretnék hozni ajándékot, viszonzásul. De szívem szerint csak annak a hölgynek hoznék, aki segített a papírjaimban, ő olyan "mentor" nekem. De illetlenség lenne a másik kettőnek nem hozni semmit, de ők nem sokkal járultak hozzá a gyakorlatomhoz.

Vegyek nekik is valamit? Illetve, ha igen, kinek-mit?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

20/L



2015. aug. 7. 14:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!