Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esküvőszervező vagy rendezvény...

Esküvőszervező vagy rendezvényszervező mennyire tud elhelyezkedni? Meg lehet ebből élni?

Figyelt kérdés

Szívesen elvégeznék egy esküvőszervezői képzést, de a párom szerint az emberek pont ezen spórolnak először, amikor házasodni készülnek és amúgy is annyi a kiadás. Szerinte inkább megszervezik maguknak a lagzit, minthogy pénzt adjanak ki egy esküvőszervezőre, éppen ezért tejesen fölösleges lenne elvégezni egy ilyen tanfolyamot, mert úgyse megy vele semmire az ember.


A rendezvényszervezés is érdekelne, de erről is hasonló véleménnyel van a párom.


Ezért kíváncsiskodom itt, hogy van-e olyan közöttetek, aki dolgozott ebben a szakmában vagy ismer-e olyat, aki rendezvényszervezéssel foglalkozik, és hogy meg tud-e ebből élni. Hogy keres? Van rá egyáltalán igény manapság? Mennyire stresszel ez a munka? Minden érdekelne!


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2015. aug. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges.
2015. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok nélkül szinte lehetetlen.
2015. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igaza van a párodnak.
2015. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem esküvőszervező vagyok, de Esküvői szakmában dolgozok. Szervezőként nagyon nehéz megélni. Csak a legjobbakat tartja el a szakma. A jobb szolgáltatók (fotós, videós, caterimg) nem szorulnak rá kiajánlásokra, így nem is hajlandóak jutalékot fizetni és a párok többsége sem akar fizetni 50-200ezret a szervezőnek. Telített a piac, sok a kretén, nagyon sok a felelősség. Ez az én véleményem.

Azt még hozzátenném, hogy az általam ismert legjobbak is csinálnak mellette mást: Cateringük van, vagy ruhakölcsönzőjük.

2015. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!