Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm folyton a személyes...

Főnököm folyton a személyes dolgait "sírja" nekem, hogy kéne reagálnom?

Figyelt kérdés

40es fickó,nekem panaszkodik az ex-nejére,a barátnőjére,az anyjára....mindenkire,aztán megkérdezi,hogy mi a véleményem stb..

én szívből, lesz*rom,baromira nem érdekel,ezért általában csak 1-2 szavas választ adok,nem akarok belefolyni.erre valamelyik nap megjegyezte,hogy ilyen unalmas asszisztense még sosem volt..(pedig interjún elmondtam,hogy csendes,nyugodt fajta vagyok,amire azt mondta,tökéletes,mert nem szereti a mindenlében kanál embereket..)

2hónapja dolgozok neki


2015. aug. 29. 17:17
 1/2 Szarvaslány válasza:
Jogos a kifakadásod. Nem tudom, milyen munkát végeztek, de biztos nincs benne a munkakörödben, hogy a főnököd lelki szemetesládája legyél. Bár a felettesed megjegyzéséből "ilyen unalmas asszisztense még sosem volt" azt feltételezem, hogy a hozzáállásodon a munkád is múlhat, de én amondó vagyok, hogy finoman jelezd felé, hogy nem tudsz mit kezdeni a lelki gondjaival. Mondd meg, hogy nem tudsz mit hozzászólni, nem akarsz más problémájába belefolyni és különben is, az ilyen témában egy külső személy tanácsa nagy felelősséggel jár. Nehogy aztán valaki azt mondja, hogy egy rossz tanácsod miatt rontotta el az életét!
2015. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én a főnököd helyében úgy kirúgnálak, mint macskát székelni. Csak, hogy tudd, hol a helyed.
2015. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!