Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Világesze kollégát, aki...

Világesze kollégát, aki mindenkinél fontosabbnak érzi magát, és már egy őskövület a cégnél, hogy lehet a szemétkedéseivel lepattintani, leállítani?

Figyelt kérdés
Tény és való,fontos kulcs a gépezetben,régóta ott van.A fiatalabb nem annyira régóta ott levő embereket lenézni,becsmérli és goromba velük,többek közt velem is.Már olyanhoz is folyamodtam,hogy tudom,hogy van egy pletykás csaj a cégnél,és a direkt elötte le büdös gyökereztem,mert tudtam,hogy elfogja neki mondani.Szóval nekem akinek több éves szakmai tapasztalata van és nem érzem magam hülyének,komolyabb dolgokat is rámlehet bízni,nagyon bicska nyitogató ahogy nyilatkozik és beszél,és próbál hülyének titulálni.Sokan kivannak rá bukva,a stílusa miatt,csak mindnekinek más a türéshatása.Én személyszerint,elég türelmes vagyok ilyen téren,de egy idő után aza embernek eldurranik az agya.Szóval nem tudom mit lehetne tenni?
2015. szept. 4. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Becsméreld a kinézetét. Azt is el fogja felejteni, hogy fiú-e vagy lány.

"Szép jó reggel. híztál? jól látom?"

"A múlt héten ez a ruha még nem így állt rajtad"

""Fodrásznál voltál? Jah csak elfeküdted bocs. Olyan furán áll ma a séród."A Színe is más, jah lehet kifakult nyáron...

hidd el ezeknek az embereknek semmi nem fontosabb ,mint a fiatalabbat sárba taposni. Te pedig azzal tudod, ha érezteted vele ,hogy ő egy őskövület.

2015. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Mivel fontos helye van a cégnél, gondolom a munkájával sincs gond, nem fogják kirúgni csak azért, mert neked nem tetszik a stílusa.


Ha ennyire nem bírod, keress másik melót, és akkor nem kell elviselni.


"Már olyanhoz is folyamodtam,hogy tudom,hogy van egy pletykás csaj a cégnél,és a direkt elötte le büdös gyökereztem,mert tudtam,hogy elfogja neki mondani."


Azért neked is van egy stílusod...

2015. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!