Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1993 óta informatikai szolgált...

1993 óta informatikai szolgáltatásokból élek. A 'felhő szolgáltatások' kiszorítanak a piacról?

Figyelt kérdés

Mivel esélyem sincs elfogadható szolgáltatások nyújtására (ennek a lehetőségét a partnercégek, szabványok stb. eleve lehetetlenné teszik).

50 évesen új szakmát szeretnék tanulni/kezdeni.

Azt látom, ha én veszek igénybe szolgáltatást, akkor ártól függetlenül gagyit kapok (Egy tipikus példa:autóban márkaszerviz sem cseréli ki az olajat, csak számlázza, reklamációkor nem is vitatja)

Úgy látom az élet szinte minden területén hiányzik minőségi szolgáltatás.

Hogyan lehet olyan piaci szegmenst találni, ahol a minőségi szolgáltatást meg is fizetik? Egyáltalán lehet hogy csak nekem van olyan igényem, hogy ha a egy szolgáltatást kifizetek, ne csak kifogásokat kapjak?



2015. szept. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van a felhőszolgáltatásnak az olajcseréhez?
2015. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak neked és elárulom, hogy ha pénzt akarsz keresni Magyarországon tök mindegy, hogy mibe kezdesz... ha rendesen végzed a dolgodat, egy idő után híre megy és akár többet is kérhetsz majd, mint a konkurencia.


Csak, hogy a saját munkahelyemről beszéljek, keresünk normális kőműveseket, épületgépészeket, villanyszerelőket, épületasztalosokat és könyvelőt. Gyakorlatilag mindenki átbac minket akivel dolgozatunk és senkiben sem lehet megbízni.


Egyébként keress rá arra, hogy fillérba.zás. Elvileg az első találat magyarázatot fog majd adni a kérdésedre, hogy miért alakult így.

2015. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es

Az az összefüggés, hogy eddig olyan hálózatokat terveztem és üzemeltettem, amelyek akár 10-15 éve 0-24-ben üzemelnek ehhez képest, ha nekem van szükségem szolgáltatásra a formai minimumot sem kapom meg, még a márkaszervizek lenyúlós díjszabása mellett sem. (de csak példaként szerepel)

A kérdés az, hogy mit érdemes tanulni, amit meg is fizetnek. Szívem szerint orvos lennék, de ahhoz már öreg (és lelkiismeretes) vagyok.

Az építőiparon elgondolkoztam, de térlátás nélkül, fájós derékkal nem vállalom, bár magamnak festek, tapétázok, villanyt szerelek, a fellelhető "szakemberekhez" képest de luxe minőségben

2015. szept. 26. 13:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes


a "ha jobban dolgozol, mint a szomszéd többet kérhetsz", sajnos legenda. Az ügyfeleim látják, hogy mit jelent egy minőségi hálózat, se a fillér b... erősebb.

2015. szept. 26. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs az ügyfeleim partnerei
2015. szept. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!