Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemüvegesen lehetnék kommandós?

Szemüvegesen lehetnék kommandós?

Figyelt kérdés
Mik a kommandós feltételei?
2015. okt. 1. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de ugye kommandós nem úgy lesz az ember, hogy besétál, hanem először rendőrködik évekig vagy honvédként szolgál.

Tedd félre a pénzt, aztán menj el műtétre, 250 ezerből már meg van.

Szerintem ez a legkevesebb, sokkal keményebb a képzés meg a bejutás.

2015. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
arról ne is álmodj öcsi! :D
2015. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szóval a honvédségben kel szolgálnom pár évig közbe gyűjteni még egyszer is köszönöm!!!
2015. okt. 1. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

xD



...

2015. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most miért szívatjátok? Ő kommandós szeretne lenni. Ha azért képes mindent kitartóan végigcsinálni akkor miért ne lehetne? Én is egy műtétet javaslok. Jelenleg én is arra spórolok. Bár nekem nincsenek ilyen céljaim, csak nagyon zavar hogy ki vagyok szolgáltatva a szemüvegnek.
2015. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kemény fizikumot meg állóképességet igényel kommandósnak lenni, de sajnos az igazságot nem szabad elhallgatni: hátszéllel ide is be lehet jutni. Jó nyilván nem egy vézna srácnak de sajnos itt is előrevalóbb a TEK-nél, hogy ki kinek a kije.
2015. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!