Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Keresztanyámnak nem találok...

Keresztanyámnak nem találok másodállást. El van keseredve. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

58 éves és tanítónőként dolgozik,azonban ő is a svájci frankkal megszívta,mert most a fizetésének a felét levonják.

Másodállást keres egy kis fizetéskiegészítésként.

Én a neten több hirdetést is feladtam,de összesen egy ember jelentkezett rá,de az is valamilyen szextelefonos állást akart neki ajánlani.

Most lett volna egy piaci kisegítői munka hétvégente,de azt mondta a munkaadó,hogy fiatal nőket keresnek,mert 30-40 kilós ládákat kell emelgetni.

(Fiatal nő bír 40 kilós ládákat emelgetni?? What the hell's f*ck??)

Szóval nagyon el van keseredve,hogy nem talál valami másodállást. Elkezdett Oriflame-ezni,de most kitalálta a főnöke,hogy fizessen be oda,ennyi meg ennyi pénzt. Szóval még neki kell fizetni a végén.

Mit tegyünk,hogy kapjon valami másodállást? Miskolcon élünk,szóval nem tobzódunk a munkahelyekben.



2015. okt. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Magánórákat vállaljon.
2015. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod anyagilag segíteni amíg nem stabilizálódik a helyzet? gondolom vagy 20-25 éves.


üdv, szintén miskolcról.

2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Idáig tartozik nekem 100ezer forinttal,amikor tudom segítem őt,de sokszor már nem mer kérni tőlem pénz.

Tescoban lett volna egy újságfeltöltői munka,de hajnal 5-re kellett volna menni heti 6 nap és sokszor délelőtt 10-11 kor végzett volna,de neki meg reggel 9 kor suliba kell menni.

2015. okt. 15. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekfelugyelet, korrepetalas. Bar ha regota tanit, kell hogy kapjon legalabb netto 170-et. Abbol meg el lehet karistolni meg 80-90ezres havi torleszto mellett is...
2015. okt. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyermekfelügyelettel is próbálkoztunk már,de a hirdetésre senki sem jelzett vissza. Így tisztán kap havi 40-50 ezer forintot a levonások után.
2015. okt. 17. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!