Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívott a főnök ma reggel...

Felhívott a főnök ma reggel hogy hol vagyok üres a cég nincs benn senki! Olyan részeg volt hogy azt se tudta milyen nap van (okt 23)! Hogy lehet egy ilyen ember "vezető"?

Figyelt kérdés

Csörög a mobilom reggel. Ránézek, a főnök az. Ez mit akarhat? Átvillant az agyamon hogy biztos úgy be van csiccsantva hogy azt se tudja milyen nap van ma. De el is hessegetettem, ugyan iszik mint a gödény mindenki tudja, de ennyire csak nem süllyedt még mélyre. Hát de.

Szinte az összes embert végigcsörgette de csak egy legény akadt a gáton hogy olyan hülye volt hogy fel is vegye. Én. Én is mi a szarnak vettem fel.

De azért ez nem semmi. Egy „vezető” aki totál részegen okt 23-án ott áll a cég előtt (hogy jutott oda vajon? Négykézláb?) és azon őrjöng hogy nimmá há sehul senki??


És egy ilyen ember vezető??? Ráadásul nem is tulaj hanem mb! vezető??? Még van olyan aki megbízást ad ennek a gyökérnek cégvezetésre és persze fizut hozzá???


2015. okt. 23. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod, van olyan cégtulajdonos, aki ilyen embert is megbíz cégvezetéssel.
2015. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi vagyok ha egy ipari kamerás felvételen a főnöknek ezt az "akcióját" képpel hanggal bemutatom a megbízónak akkor mit szólt volna.

Persze lehet a főnök valakinek a haver józsija sógor koma és akkor semmi gond.

2015. okt. 23. 15:11
 3/13 A kérdező kommentje:

Meg a cégte ismerve ha odavinnék egy diplomás képzett nyelvet beszélő kulturált viselkedni is tudó embert (mert ezen tulajdonságok egyikvével se rendelkezik a t. főnök úr) vezető-jelöltnek szóba se állnának vele.

A munkatársak között is van diplomás, olyan is aki nem felessel indítja a napot.

2015. okt. 23. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..


Látom, főnököt még mindig gyűlölöd, de legalább havonta egyszer bejöhetsz ide kiereszteni a gőzt.

2015. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés boncolgatását kezdjük ott, hogy ki az a ... aki munkaszüneti napon felveszi a telefonját, ha a főnöke keresi?
2015. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem tök mindegy mit csinál munkaszüneti napokon, ha a munkáját rendesen elvégzi?

Még azt is eltudom képzelni, hogy csak viccelődött.

Az alapján ítélsz meg egy embert, hogy milyen részegen...

2015. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Valamiért mindig a legnagyobb tripák , alkesz barmokból lesznek a főnökök.Ezért is tart itt az ország...
2015. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hogy csak viccelődött.


Reggel 7.35kor?

Persze.

2015. okt. 23. 17:50
 9/13 A kérdező kommentje:

Az alapján ítélsz meg egy embert, hogy milyen részegen...


NEM!


Az alapján ítélem meg, hogy egyáltalán részeg!

A szememben egy olyan ember aki bármikor is részeg (ha főnök ha nem ha munkahelyen ha nem) az egy rakás szar.

2015. okt. 23. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A facnak vetted fel a telefont. De msot már lépjél túl rajta, felnőtt ember létedre annyit sírsz ezen, mint egy fürdőskva.
2015. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!