Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ügyészeknek/ügyvédeknek...

Ügyészeknek/ügyvédeknek tényleg nem lehet tetoválásuk?!

Figyelt kérdés

Ügyész akarok lenni,de tetoválást is szeretnék csináltatni.

Igaz,hogy ügyészeknek nem lehet?



#tetoválás #ügyész.ügyvég
2015. okt. 24. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak ne látszódjon munka közben.Tehát ilyen nyakon felfutó ,meg kézfejen lévő ne legyen.
2015. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


Komolyabb szakmáknál látható helyen nem lehet, de egy ügyész úgyis öltönyben-kiskosztümben jár, tehát hacsak nem a fejedet akarod széttetováltatni, akkor lehet.

2015. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs ellene törvény, de ha látható helyen van, ügyésznek biztosan nem fognak felvenni. Óriási a túljelentkezés, megtehetik, hogy válogatnak.


Ügyvédnel pedig jelölti helyed nem nagyon lenne. Nem vennének komolyan.

2015. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, hogy egy jogvégzett embernek miért kell tetoválás. Tudom, tudom, vannak tetovált orvosok is, de azt sem értem.
2015. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem valami szimpatikus ha nem tudod megkülönböztetni a bűnözőt az ügyvédtől :D Mert lehet csűrni csavarni meg divatra, önkifejezéses maszlagra hivatkozni de a tetkó rettentő primitív dolog. Ősembernél meg a bantuknál az őserdőben menő volt..
2015. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyan függ össze a tetoválás és a bűnöző? De komolyan miért ne lehetne egy öltönyös emberen tetoválás? Csak azért mert azt még nem fogadta el a társadalom? Ki nem szarja le a többi embert? Csak ma elkell kezdeni, holnap már a kérdés se fog felmerülni senkiben, hogy tetkó+öltöny=rossz ötlet.
2015. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Néhány éve csak a bűnözőkön volt börtön tetoválás. Ezt nem lehet csak úgy eltörölni a fejekből. Manapság is a többség keménykedésből menősködésből rajzoltatja magát teli,aztán télen nyáron trikóban feszítve mutogatja.


Persze xarni kell a társadalmi szabályokra magasról ,lázadni kell stb, de egy olyan szakmában ahol pont a társadalmi normák a szabályok törvények betartatása a cél ,valahogy nem passzol a dolog. Ha ezt nem érzed akkor ez van, nem vagy oda való.

2015. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6-os én is így gondolkozom,és nem azért akarok tetoválást,mert az menő,hanem csak egyszerűen csak tetszik.Néhány éve elkezdtem mintákat rajzolni a kezemre,mert nekem az úgy túl unalmasan nézett ki,hogy nincs rajta semmi :D Aztán kezdtem komolyabban venni.

Kiskoromban a szüleim is úgy neveltek,hogy tetoválása vagy piercingje (jó azt én is utálom) csak a bűnözőknek és azoknak van,akik nem normálisok/valami odabenn nem stimmel.

Ha én a karomra és a lábamra akarok,az még elmegy?

2015. okt. 25. 10:05
 9/12 anonim válasza:
Titkárnő vagyok egy ügyvédi irodában, de tudom, hogy a főnököm előttem nem vett fel egy olyan csajt, akinek alkarja tetovált volt. Azt mondta, elvész az elegancia.
2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha én a karomra és a lábamra akarok,az még elmegy?"


A lábad feltehetően nem látszódna munkában, a karodat viszont felejtsd el. Vagy te utána szeretnél mindig hosszú ujjúban dolgozni??

2015. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!